Valorant FPS 60 ve 30'a sabitleniyor

Arda20

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyunda FPS 60 ve ara ara 30'a sabitleniyor normalde 140'ın altına düşmezdi formattan sonra böyle oldu ve V-Sync'yi açınca az da olsa düzeliyor ama halen eskisi gibi değil. Laptop kullanıyorum ve yüksek performansta güç planı yeni Battle Pass'i açtım. Ve karambit e kadar böyle kasamıyacağım.

Arkadaşlar oyunda FPS 60 ve ara ara 30'a sabitleniyor normalde 140'ın altına düşmezdi formattan sonra böyle oldu ve V-Sync'yi açınca az da olsa düzeliyor ama halen eskisi gibi değil. Laptop kullanıyorum ve yüksek performansta güç planı yeni Battle Pass'i açtım. Ve karambit e kadar böyle kasamıyacağım.
Oyun ayarlarından maksimum FPS ayarı kısılmış olabilir.

Pilde olduğundan olabilir. Ekran kartından V-sync açmış olabilirsiniz. Muhtemelen yanlış bir şeyleri değiştirdiniz.

Sorunu çözebilen var mı?

Ben konuyu 1 yıldan fazla bir süre önce açmıştım fakat sorunun çözümünü Valorant FPS arttırma videolarında buldum. Birkaç FPS arttırma videosu izleyip birkaç tane de video altında bıraktıkları Config dosyalarını bilgisayarıma indirip çalıştırınca sorun çözülmüştü hatta 1050 Ti ile 300 FPS'i geçtiğim olmuştu. Sorunun kesin çözümü ise bence format ama eğer illa format atmak istemezsen bilgisdayarına Razer Cortex'ya da NVIDIA Experience kurabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı