CS:GO FPS 30'a sabitleniyor

nikoAA

Femtopat
Daha fazla  
Normal maça girince FPS normale dönüyor ama birini izlerken 30 FPS'ye sabitleniyor. Menüde de aynı şekilde ekran kartı ayarlarında dikey eşitleme vs kapalı, oyunda V-Sync kapalı ayarları sıfırlayıp tekrar yaptım ama sorun düzelmiyor. Her şey eskisi gibi. Çözümü yok mu? csgo.exe yi bulup oradan da tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bıraktım sorun yine devam ediyor. Oyunda var değerleri bir anda yükseliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal maça girince FPS normale dönüyor ama birini izlerken 30 FPS'ye sabitleniyor. Menüde de aynı şekilde ekran kartı ayarlarında dikey eşitleme vs kapalı, oyunda V-Sync kapalı ayarları sıfırlayıp tekrar yaptım ama sorun düzelmiyor. Her şey eskisi gibi. Çözümü yok mu? csgo.exe yi bulup oradan da tam ekran iyileştirmelerini devre dışı bıraktım sorun yine devam ediyor. Oyunda var değerleri bir anda yükseliyor.
Cihaz laptop mu?

Onları yaptım ya.
Bilgisayarda hiçbir şey yok şu uygulama cok RAM yiyor falan diyebileceğim hiçbir şey yok PC de sadece CS:GO var her şey eskisi gibi ama bir şey arada FPS'yi sabitliyor.
Ekran kartı ayarlarınızdan da dikey eşitlemeyi kapatmayı denediniz mi?
Evet kapatmışsınız. Şimdi görüyorum. Sadece tam ekran modunda iken yaşanıyor olabilir mi? Bazı arkadaşlar da aynı sorundan muzdarip olmuş.

Cihaz laptop mu?

Cihaz laptop.
ekran kartı ayarlarınızdan da dikey eşitlemeyi kapatmayı denediniz mi?
Evet kapatmışsınız. Şimdi görüyorum. Sadece tam ekran modunda iken yaşanıyor olabilir mi? Bazı arkadaşlar da aynı sorundan muzdarip olmuş.

Tam ekranda oynuyordum daha önce bu sorun driveri silip tekrar yükleyince oldu yine aynı driver yine aynı ayarlar ama bir şey etki ediyor.
Xbox Game dvr buna sebep oluyor olabilir.
Kapatmak için " ara -> Xbox Game Bar'ı etkinleştir -> kapalı şekilde ayarlayın.

Yine aynı.

Geri
Yukarı