Çözüldü Valorant FPS değerleri normal olmasına rağmen donuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Prexals

Picopat
Daha fazla  
Valorant'a giriyorum girdikten sonra oynaya basıyorum oyun donuyor 30 saniye sonra geri geliyor. Tekrar ayarlara tıklıyorum gene donuyor, nereye tıklasam donuyor ama geri geliyor. FPS sorunum yok, ping sorunum yok. Sil yükle yaptım olmadı, videolara baktım olmadı bildiğiniz bir yöntem var mıdır acaba? Oyun sesleri geliyor orada da sorun yok şimdi maça girmek için başla diyorum karşılaşma bulundu dedikten sonra donuyor. Sonra harita ekranı geliyor orada donuyor menüye atıyor sonra ceza alıyorum. Önceden girebiliyordum maçlara, arkada herhangi bir uygulama açık değil. Discord vb her şeyi kapatıyorum.

Çözüm
Herhalde düzelir sorun ne zaman başladı sizde?

2-3 gün önce.

Çözümü buldum NVIDIA GeForce Experience kullanıyordum oradan Valorant'ı optimize ettim en düşüğe çektim ayarları düzeldi. Şu an tıkırında gidiyor.

2-3 gün önce.

Çözümü buldum NVIDIA GeForce Experience kullanıyordum oradan Valorant'ı optimize ettim en düşüğe çektim ayarları düzeldi. Şu an tıkırında gidiyor.
Oyun açıkken AMD Software'e girin. Oyun ayarları direk karşınıza çıkcak. Ekran sekmesinin altında FreeSync var. Yanında AMD için iyileştirilmiş yazıyor ise onu kapalı olarak işaretleyin.

Oyun açıkken AMD Software'e girin. Oyun ayarları direk karşınıza çıkcak. Ekran sekmesinin altında FreeSync var. Yanında AMD için iyileştirilmiş yazıyor ise onu kapalı olarak işaretleyin.

Zaten benim monitör eski olduğu için desteklenmiyor yazıyor, zaten sorun düzeldi bende. Bu yaz güzel bir monitöre geçeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aynı durumu dün gece yaşadım bakın isterseniz kimse çözümü bulamadı.

Herkeste mi böyle? Bugün abimin PC'de açtım temiz bir şekilde oyun açıldı.

Bende 200FPS de akıcı oynayamıyordum AMD ekran kartı yazılımından FreeSync kapalı seçince oyun akıcılaştı.

Bende herhangi bir FPS sorunu yok oyun akıcı ama oyuna girince donuyor bugün 6 kere ceza aldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhalde düzelir sorun ne zaman başladı sizde?

2-3 gün önce.

2-3 gün önce.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı