Valorant FPS düşüklüğü

İşletim sistemi
Windows 10
RAM takviyesi yapın Win 10 için 1GB yetersiz
4 GB RAM takviyesi yapın.
4 GB RAM takviyesi yapın.
Hocam kullanılabilir 1 GB RAM'iniz varsa tabii kasa kasa oynarsınız. Bence alabiliyosanız bir 4 GB RAM'le takviye yapın.
arkadaşlar anlamıyor musunuz 4gb ramim var 3.45gb kullanılabilir daha nasıl anlatabilirim işlemciden kaynaklı galiba dedim.
1614428363370.png
1614428314654.png

Şu videolara göz atmanı tavsiye ederim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam biz mi körüz sen mi orada koskocaman kullanılabilir 687 MB yazıyor.

Neyse hatamin işlemci kötü olduğundan olduğunu fark ettim. Ve hayır işlemcinin orada kullanılabilir 687MB yapmasının sebebi attığım fotoğrafta 2.7GB'nin kullanılması. Her neyse yeni sistem topluyorum bakayım dedim o sırada.

Neyse hatamin işlemci kötü olduğundan olduğunu fark ettim ve hayır işlemcinin orada kullanılabilir 687MB yapmasının sebebi attığım fotoğrafta 2.7GB'nin kullanılması her neyse yeni sistem topluyorum bakayım dedim o sırada.

Hocam senin anlamadığın şu 4 GB RAM'in zaten 1, 5-2 GB'lik kısmını Windows ayırıyor kendine bu oyun GTA vc değil ki 1-2 GB RAM ile çalışsın. 4 GB takviye yap sonra bakalım.

Hocam senin anlamadığın şu 4 GB RAM'in zaten 1, 5-2 GB'lik kısmını Windows ayırıyor kendine bu oyun GTA vc değil ki 1-2 GB RAM ile çalışsın. 4 GB takviye yap sonra bakalım.
Yok anladım orasını zaten yeni sistem topluyorum oradan da yardımcı olmak istersen

Geri
Yukarı