Valorant FPS düşüşü ve sabitlenmesi

İşletim sistemi
Windows 10

Ahmet Kıvanç

Yoctopat
Daha fazla  
Valorant oyununda sabit 60 FPS alıyorum. NVIDIA Denetim Masası'ndan ve oyundan tüm FPS sınırlayıcıları kaldırdım, fakat hiçbir şey değişmedi. İnternetten bulabildiğim tüm ayarları yaptım V-Sync vs. fakat sorun hala devam ediyor yardımcı olabilecek var mı?

Valorant oyununda sabit 60 FPS alıyorum. NVIDIA Denetim Masası'ndan ve oyundan tüm FPS sınırlayıcıları kaldırdım, fakat hiçbir şey değişmedi. İnternetten bulabildiğim tüm ayarları yaptım V-Sync vs. fakat sorun hala devam ediyor yardımcı olabilecek var mı?
Monitör kaç hz?

Artı -1 Eksi
Oyun ayarlarından V-SYNC kapalıysa düzelmesi lazım olmuyorsa Valorant destek ile iletişime geçin başka bir çözümü yok zaten. Monitör Hertz ayarı ne ise oyunu da o FPS'e sabitliyor.

Hocam zaten 60 FPS üstünü hissedemezsiniz, bunun zararı yoktur yararı vardır.
şimdi donukluk yapıyor anlık fps düşüşünde o yüzden sorun oluyor
lobide falan 144 alıyodum o da şu an 60 sabit ne olmuş olabilir sizce 2-3 gün önce oldu
Oyun ayarlarından V-SYNC kapalıysa düzelmesi lazım olmuyorsa Valorant destek ile iletişime geçin başka bir çözümü yok zaten. Monitör Hertz ayarı ne ise oyunu da o FPS'e sabitliyor.
önceden böyle değildi ama 2-3 gün önce oldu durduk yere. oyun ayarları falan da kapalı

Yeni konular

Geri
Yukarı