Valorant Ping ve FPS düşüşü

aspcet576

Femtopat
Daha fazla  
Pingim 7 ama ara sıra 130 oluyor ve maöı çok etkiliyor. Ara sıra dediğim 2 dakikada bir oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizin internetiniz ile ilgili bir problem vardır yoksa herhangi bir sorun çıkartmaz diye düşünüyorum. Veya uzak sunucuya başlanmış da olabilirsiniz.

Bu sürekli mi oluyor yoksa son zamanlarda mı olmaya başladı?
Bende yeni sistem aldığımdan beri modeme Ethernet kablosuyla bağlanıyorum. Stabil bir internetim yok. ADSL altyapı kullanıyorum. Pingim bazen 9 iken bir anda 500 oluyor ve dakikalarca düşmüyor. Altyapınızı ve paketinizi arttırarak sonucu düzeltebileceğinizi düşünüyorum. Ben Türk Telekom TTNET kullanıyorum.

Bu sürekli mi oluyor yoksa son zamanlarda mı olmaya başladı?
Bende yeni sistem aldığımdan beri modeme Ethernet kablosuyla bağlanıyorum. Stabil bir internetim yok. ADSL altyapı kullanıyorum. Pingim bazen 9 iken bir anda 500 oluyor ve dakikalarca düşmüyor. Altyapınızı ve paketinizi arttırarak sonucu düzeltebileceğinizi düşünüyorum. Ben Türk Telekom TTNET kullanıyorum.
Turknet 100 mbps kullanıyorum ping sorununu hep vardı zaten pcyi 1 haftadır aldım

Sizin internetiniz ile ilgili bir problem vardır yoksa herhangi bir sorun çıkartmaz diye düşünüyorum. Veya uzak sunucuya başlanmış da olabilirsiniz.

Bilmiyorum maç boyu 7 ping alıp bir anda 130'a çıkıyor

Bu arada yanlış yazmışım fps sorunum yok ping sorunum var

Geri
Yukarı