Valorant FPS düşüşü

İşletim sistemi
Windows 10

Harameyn Alamut

Centipat
Daha fazla  
Bilgisayarımı sıfırladıktan sonra Valorant'ta FPS düşmesi sorunuyla karşılaşmaya başladım. FPS 100 iken oyun içinde bir anda 3 FPS'e kadar iniyor sonra tekrar yükseliyor. Bu sürekli tekrarlıyor. Sıfırlamadan önce bir sorunum yoktu. (driverlarimi Driver Booster ile guncelledim)

Bilgisayarımı sıfırladıktan sonra Valorant'ta FPS düşmesi sorunuyla karşılaşmaya başladım. FPS 100 iken oyun içinde bir anda 3 FPS'e kadar iniyor sonra tekrar yükseliyor. Bu sürekli tekrarlıyor. Sıfırlamadan önce bir sorunum yoktu. (driverlarimi Driver Booster ile guncelledim)

Driver Booster yüzünden olmuştur.
Lütfen PC nizin driverlarini silin el ile kurun.

Driver Booster eski sürücü kuruyor hocam. Elle güncelleyin sürücülerinizi.

Bilgisayarınızı mümkünse bir daha formatlayın ve bu sefer driverlarınızı elle kurun, Driver Booster gibi yazılımlar forumda önerilmez ve tehlikelidir

Eğer çok şey yüklemediyseniz veya tekrar yüklediğiniz şeyleri yüklemeye üşenmiyorsanız direkt olarak format atıp, elle sürücü kurmanızı öneririm. Sürücüleri format atmadan da elle kurabilirsiniz.

Geri
Yukarı