Valorant Fullscreen'de siyah ekran sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

iTee

Decapat
Daha fazla  
Valorant'ı tam ekrana alınca siyah ekranda kalıyor ama Alt+Tab ile pencereli moda alıyorum fakat aşırı FPS düşüyor. Ve farede gecikme gibi bir şey oluyor. Sıkıldım artık sorunlarla uğraşmaktan Windows 8.1'e geçince problemim düzeliyor fakat Windows 10 kullanmam şart. G HUB uyumlu değil Windows 8.1'e

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ı tam ekrana alınca siyah ekranda kalıyor ama Alt+Tab ile pencereli moda alıyorum fakat aşırı FPS düşüyor. Ve farede gecikme gibi bir şey oluyor. Sıkıldım artık sorunlarla uğraşmaktan Windows 8.1'e geçince problemim düzeliyor fakat Windows 10 kullanmam şart. G HUB uyumlu değil Windows 8.1'e

Pencereli yapıyor o fare gecikmesini yani input lagı Dual Boot kurabilirsin.

Bilgisayarının ekran kartı var mı? Ve eğer bilgisayarının sistemi düşükse kaldırmayabilir bu yüzden grafik ayarlarını düşürüp deneyin ya da tam ekranda oynamayın.

Pencereli yapıyor o fare gecikmesini yani input lagı Dual Boot kurabilirsin.

Dual Boot yapmayı düşündüm ama maalesef SSD de yer yok :(
Bilgisayarının ekran kartı var mı? Ve eğer bilgisayarının sistemi düşükse kaldırmayabilir bu yüzden grafik ayarlarını düşürüp deneyin ya da tam ekranda oynamayın.

Dediğim gibi eskiden Windows 10 da çok rahat oynuyordum 70 120 FPS arası NVIDIA ayarları falan yapmıştım bayağı ekran kartım var ve Windows 8.1 de oyun sorunsuz açılıyor bir tek Windows 10 da sorun yaratıyor. Bu arada laptop kullanıyorum yardım edecekler için.
Valorant destek ekibine tekrar bildirdim böyle bir şey attılar inşallah çözülür ne yapalım beklemekten başka bir çare yok :(

1624003020075.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı