Valorant gece pazarından iyon Phantom alınır mı?

Hangi skinlerin var ona gore oneri yapayim. Bicagin yoksa onun için de biriktirebilirsin. Bence ejder Op'ye gerek yok. Phantom'u daha cok kullaniyorsun sonucta.

Bıçağım var. Yağmacı vandalum ve bu Battle Pass'im var.
Bence işe yaramayan CS:GO mantığı gibi para kazandırmayan oyunlara para yatırmak saçmalık :)

Cebimden para çıkmıyor benim hesap satarak aldığım parçaydı bu:D.

Bence işe yaramayan cs go mantığı gibi para kazandırmayan oyunlara para yatırmak saçmalık :)
Bana gore de tam tersi sacmalik, ne kadar yatirirsan yatir veya ne kadar emek verirsen ver sonuc olarak babasinin kredi kartini calan birisi gelip seni alabiliyor. Bu yuzden mesela Zula kotu bir oyun :)

Bana gore de tam tersi sacmalik, ne kadar yatirirsan yatir veya ne kadar emek verirsen ver sonuc olarak babasinin kredi kartini calan birisi gelip seni alabiliyor. Bu yuzden mesela Zula kotu bir oyun :)

Kesinlikle valoranta parayı yatırıyorsun orada kalıyor. Keza P2W oyunlarda öyle, biri gelip hesabı alaca D'ta öyle değerlenecek. Zamanında siteler üzerinden CS:GO'da 15'li yaşlarımda 900 küsur TL kar ettiğimi bilirim.

Herkesin keyfi kendine göre buna saçmalık denmesi fantezi, durumu olan var durumu olmayan var kişiden kişiye değişir. ^^

İleride oyun senı bayınca ulan aptal gibi gittim şu oyun para yatırdım diyeceğini garanti ediyorum. Şu an bile oynanacak oyun değil toxicler, hilelerden dolayı 2 yıl sonra hiç oynanmaz hale gelebilir. Herkesin kendi parası kendi fikri beni ilgilendirmez ama uyarayım :)

İleride oyun senı bayınca ulan aptal gibi gittim şu oyun para yatırdım diyeceğini garanti ediyorum. Şu an bile oynanacak oyun değil toxicler, hilelerden dolayı 2 yıl sonra hiç oynanmaz hale gelebilir. Herkesin kendi parası kendi fikri beni ilgilendirmez ama uyarayım :)
Bu şekilde düşünmek çok saçma. Oyunun sana 2 sene sonra vereceği zevk değil, o anda verdiği zevk önemli. Sen yemek yerken 2 sene sonra o yemeği beğenip beğenmeyeceğini düşünüyor musun? Veya 2 sene önce çok sevdiğin bir yemek şuanda hoşuna gitmiyor diye "Bunca zaman neden para vermişim bu yemeğe" diyor musun ki?

Zula'da öyle bir aptallık yaptım para yatırıp tabi, valorant'a bağımlı kaldım ve bayması imkansız gibi birşey ayrıca toxiclere karşı adamlar oraya koskoca MUTE butonu yapmış o butonu aklınızı 1 kere çalıştırıp kullanırsanız toxicsiz bir oyun keyfine başlarsınız.

Geri
Yukarı