Valorant gelişme tavsiyeniz var mı?

MiracHolmes

Picopat
Daha fazla  
Valorant'a yeni başladım pek iyi oynayamıyorum kendimi geliştirmek istiyorum. Tavsiyeniz var mı?(oynadığım ajan Omen)

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'a yeni başladım pek iyi oynayamıyorum kendimi geliştirmek istiyorum. Tavsiyeniz var mı?(oynadığım ajan Omen)

FPS oyunlarına yeni başladıysanız anında gelişemezsiniz. Öncelikle sensinizi 0, 4'ten başlatıp yükseltmeyi deneyin. Antrenman oynayarak yavaş yavaş gelişirsiniz.

Eline uygun hassasiyet ayarını yaptığında bitiyor zaten iş. Skill olarak soruyorsan oynadıkça karşındakilerin vereceği tepkilere göre stratejiler geliştirebilirsin mesela körü yiyen düşmanın arkasına ışınlansan seni asla duyamaz ama zaman ve mekan önemli.

Bireysel çalışmalar bir yana iyi oynayan insanları da izlemeniz lazım. Oyun sadece aimle bitmiyor maalesef. Dilerseniz akşamları ekran oynarken ekran açabilirim.

Omen strateji karakteri hocam sadece aimle iş bitmez.Bol bol video izleyin.Her harita için taktik oluşturun.

Bu işler tecrübe profesyonel oyuncu veya en yükseği hedefleyen rekabetçi bir oyuncu değilseniz fazla çabalamanıza gerek yok, espor maçlarını izlemeni ve onları incelemeni öneririm. Daha sonra günde bir iki maç ölüm maçı atıp ısınabilirsin. Oynadıkça da zamanla kendini geliştirirsin. Boşu boşuna eğitim haritalarında sabah akşam kendini yormana gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı