Valorant geliştirdiğim skini iade edebilir miyim?

Daha fazla  
Yaklaşık 1 hafta önce zamanın ötesi vandal aldım ve iade edip şu an mağazamdaki ışık muhafız vandalı almak istiyorum ancak zamanın ötesi vandalı geliştirdim Full renk paketi de açtım 1 tane iade edebilir miyim?

Yaklaşık 1 hafta önce zamanın ötesi vandal aldım ve iade edip şu an mağazamdaki ışık muhafız vandalı almak istiyorum ancak zamanın ötesi vandalı geliştirdim Full renk paketi de açtım 1 tane iade edebilir miyim?
Yeni politikayla 1 kereliğine iade edebiliyosun

Bir ara vardı herhangi bir skini koşulsuz bir defaya mahsus iade etme hakkı. Ancak tarihlerden emin değilim belki süresi dolmuş olabilir. İade et edilirse edilir zaten olmuyorsa süresi dolmuştur edemezsin.

Kullanmadıysan 1 hakkın var. İade kısmında sadece yükseltmeler veya renkler iade edilebilir gözükebilir, VP'yi de geri veriyor.

Daha önce yükselttiğin bir silahı iade etmediysen bir seferliğe mahsus iade edebilirsin hocam.

Kullanmadıysan 1 hakkın var. İade kısmında sadece yükseltmeler veya renkler iade edilebilir gözükebilir, VP'yi de geri veriyor.
Hocam vandal da sadece geliştirdiğim renkleri gösteriyor iade et desem sadece Radyanit puanımı verecek?

Dosya Ekleri

• 1666022224510.png
    1666022224510.png
    196,1 KB · Görüntüleme: 46

Geri
Yukarı