Valorant gerekli bir programı kuramadık hatası

İşletim sistemi
Windows 10

HackerMulayim

Decipat
Yer
Yer
Merhaba Valorant'ı açınca güncelleme ekranına atıyor ve gerekli bir programı kuramadık hatası veriyor. Bu program da Riot Vanguard yani anti hile programı. Çözümü olan var mıdır?

Merhaba Valorant'ı açınca güncelleme ekranına atıyor ve gerekli bir programı kuramadık hatası veriyor. Bu program da Riot Vanguard yani anti hile programı. Çözümü olan var mıdır?
Belki java ile ilgilidir benim de discord açılmıyordu error veriyordu java yükledikten sonra açıldı sen de dene belki olur. Bu arada işletim sistemin Windows 10 demişsin ama profilinde Linux gözüküyor.

Sitesinden indirme dosyasını indirin ve çalıştırın. Çalıştırdıktan sonra dosya doğrulamaya başlayacaktır. Bitmesini bekleyin ve sonucu paylaşın.

Linux kullandığınız için oynayamazsınız, Wine kursanız bile çalışmaz. Windows'ta oynanabiliyor sadece.

Belki Java ile ilgilidir benim de Discord açılmıyordu error veriyordu Java yükledikten sonra açıldı sen de dene belki olur. Bu arada işletim sistemin Windows 10 demişsin ama profilinde Linux gözüküyor.

Android telefonumdan yazdım Linux kullanmıyorum.

Sitesinden indirme dosyasını indirin ve çalıştırın. Çalıştırdıktan sonra dosya doğrulamaya başlayacaktır. Bitmesini bekleyin ve sonucu paylaşın.

Evet kontrol yaptı ama çözüm olmadı.
Linux kullandığınız için oynayamazsınız, Wine kursanız bile çalışmaz. Windows'ta oynanabiliyor sadece.
Telefonu linux olarak görmüş Windows 10 64 bit yüklü.

Dostum sorun çözüldü mü?

Hayır ama bunlar iş görebilir.

Kankam bu kadar işlemden sonra düzelmiyorsa sonra çare bilgisayarı formatlamak gibi duruyor. Eğer bilgisayarını formatlayıp Windows 10 64 Bit işletim sistemi kurarsan sorun çözülecektir. Şimdiden kolay gelsin.

Riot destek bunları yazdı, dene bir.

Kanka çok ilginç ya. Dün oynadım bir sıkıntı yoktu bu sabah girdim 1.1 GB bir güncelleme gelmiş. İnternetimde kesinti oldu istemciyi kapattım interneti hallettim gerçi açtığımda 1.6GB olmuştu. Ondan sonra bu hatayı verdi işte. Umarım düzeltebilirim yoksa CS:GO'ya geri döneceğim.
Off olmuyor bıraktım ya. Format attıktan sonra geri dönerim şimdilik CS:GO'ya geri dönüyorum.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…