Valorant giriş gecikmesi sınırsız

drago4949

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bugün PC'ye 0 Windows 10 kurdum. Oyunu kurdum girdim gecikmeme bakmak istedim ve şok oldum. Sınırsız sayı yazıyor resimi koyuyorum bu bir bug mu?
After testlerimde gözükmekte. İlk defa böyle bir şey yaşadım.

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Chipset sürücüsü veriyi okuyamıyor. 7. ve 8. nesil AMD işlemcilerde bazen oluyor böyle sorunlar. Birçok uygulama tracking işlemi yapamıyor. Normal bir durum. Intel tarafında 13. ya da 14. nesillerde de aynı sorun olabilir. Arada Intel'lerde de yaşanıyordu.

Ayrıca yeni nesil işlemci kullanıyorsanız (Ryzen 7000-8000 serisi ya da Intel 12. nesil ve üzeri) Windows 10 kullanmayın. Bazı chipset teknolojileri ve sensör teknolojileri düzgün çalışmıyor.

Hocam Windows 10 bana daha iyi geldi 11'den. Bunun çözümü yok mu?

Kullandığınız anakart ve işlemci nedir? Eğer ki dediğim durum varsa Windows 10'da bu sensörleri okuma durumu olmayacaktır. Çözüm Windows 11 yüklemek olacak. Ya da Windows 10 için Intel tarafında chipset ve DPTF sürücüleri, AMD tarafında chipset sürücüleri yüklenildiğinde düzgün gösterebilir. Tabii anakart üreticisi sürücüleri destek veriyorsa.

Kullandığınız anakart ve işlemci nedir? Eğer ki dediğim durum varsa Windows 10'da bu sensörleri okuma durumu olmayacaktır. Çözüm Windows 11 yüklemek olacak. Ya da Windows 10 için Intel tarafında chipset ve DPTF sürücüleri, AMD tarafında chipset sürücüleri yüklenildiğinde düzgün gösterebilir. Tabii anakart üreticisi sürücüleri destek veriyorsa.

Anakart Asus Tuf Gaming a620m Plus Wifi Am5 soket
İşlemcim ryzen 5 7600x 4.7 ghz
Asusun tum yazilimlarini kurdum.Armory Crateyide indirdim zaten hersey onda diye biliyorum

Anakart ASUS TUF Gaming A620M Plus Wi-Fi AM5 soket
İşlemcim Ryzen 5 7600X 4.7 GHz
ASUS'un tum yazilimlarini kurdum. Armory Crateyide indirdim zaten her şey onda diye biliyorum

Anakart sürücüsü tarafında ekteki chipset sürücüsünü baştan kurup dener misiniz? Ayrıca bu sisteme Windows 10 yerine Windows 11 kurmanız daha mantıklı. Intel'deki DPTF gibi teknolojiler AMD üzerinde Windows 11'de tam çalışıyor.

1716647154855.png

Anakart sürücüsü tarafında ekteki chipset sürücüsünü baştan kurup dener misiniz? Ayrıca bu sisteme Windows 10 yerine Windows 11 kurmanız daha mantıklı. Intel'deki DPTF gibi teknolojiler AMD üzerinde Windows 11'de tam çalışıyor.

Eki Görüntüle 2204367

Kurdum aynı. Hocam herkes oyle diyo win 11 kur diye. Ama win 10 da pc cok net akici oynaniyor oyunlar. Win 11 de o performansi alamiyorum oyun icin

Eki Görüntüle 2204367

dostum bu arada sorun bende değilmiş çok kişide aynı sorun varmış

Son düzenleme:

Geri
Yukarı