Valorant GO 1. cilt bıçak alınır mı?

Ciri Riannon

Decapat
Merhaba dostlar, şu anda mağazamda bu bıçak var. Sizce alınır mı? Fiyatı fazla ve rakiplerine göre çok düz kaldığını fark ettim. Sadece döndürme animasyonu var. Aktif olarak delipop hançer kullanıyorum bu arada. Biliyorum bu işler, göz zevkine bakıyor fakat size de danışmak istedim. Sizin fikirleriniz ve bakış açılarınızla karar vermek daha kolay olacaktır benim için. Eğer bıçağa bakmak isterseniz aşağıya görüntüsünü bırakıyorum, eğer ki animasyonuna bakmak isterseniz onun altında bıraktığım Video'nun 0:38'inden 0:55'e kadar izlemeniz yeterli.
Bıçak:

1626636074272.png

Animasyonu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Merhaba dostlar, şu anda mağazamda bu bıçak var. Sizce alınır mı? Fiyatı fazla ve rakiplerine göre çok düz kaldığını fark ettim. Sadece döndürme animasyonu var. Aktif olarak delipop hançer kullanıyorum bu arada. Biliyorum bu işler, göz zevkine bakıyor fakat size de danışmak istedim. Sizin fikirleriniz ve bakış açılarınızla karar vermek daha kolay olacaktır benim için. Eğer bıçağa bakmak isterseniz aşağıya görüntüsünü bırakıyorum, eğer ki animasyonuna bakmak isterseniz onun altında bıraktığım Video'nun 0:38'inden 0:55'e kadar izlemeniz yeterli.
Bıçak:

Eki Görüntüle 1111886

Animasyonu:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Güzel değil bence ama fazladan VP'ye sahipsen alabilirsin. (istediğin silahlarda istediğin skinler varsa al yoksa alma)

Benim kuzen aldı, ayda bir kullanıyor. Silah değişim sırasında parmağında döndürürken iyi, alıp eline tüm haritayı dolaşınca tuhaf duruyor. Tavsiye etmem.

Sizin zevkinize kalmış bence bir bıçakla belli bir süre oynayınca bayıyor daha çok istediniz başka bir bıçak varsa hesap almanız daha iyi olabilir.

Mahvolmuş kralın kılıcı varken diğerleri gereksiz.

Gereksiz büyük duruyor hocam, kendimi Warband oynuyormuş gibi hissediyorum elimde kılıç tutunca birde. Umarım lol'e dönmez oyun. Ayrıca fiyatı da fazla geldi bana, 3550 olsaydı alacaktım muhtemelen. Setteki silahlar 2175 değil de 1775 olsaydı çok daha fazla satarlardı.

Gereksiz büyük duruyor hocam, kendimi Warband oynuyormuş gibi hissediyorum elimde kılıç tutunca bir de. Umarım LoL'e dönmez oyun. Ayrıca fiyatı da fazla geldi bana, 3550 olsaydı alacaktım muhtemelen. Setteki silahlar 2175 değil de 1775 olsaydı çok daha fazla satarlardı.

Çift elli uzun kılıç dövmüşümdür o sırada karşımdaki asker: 3

Yorumdakilere aldanma sen. Ben kullanıyorum ve çok tatlı bir bıçak. Zaten oyunda bıçak gösteriş için kullanılıyor, gece pazarına felan düştüğü anda al

Yeni konular

Geri
Yukarı