Valorant gümüş 3 elosu için 20-25 kill iyi mi?

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
Kolay gelsin.

Gümüş 2 eloyum ve gümüş 3'e 7 puan kaldı. Bu sezon daha fazla rekabetçi girmek istemiyorum. Maçlarda genellikle takımı taşıyorum. Ve genellikle 20-25 kill civarı alıyorum. Ayrıca 10-15 kere de ölüyorum. Şu ana kadarki kill rekorum 38. genellikle yardımcı ajanlar oynuyorum. Ya Sage, ya Cypher'ya da Breach. Mainim yok yani, haritaya göre üçünden birisini seçiyorum.

Gümüş 2 eloya göre iyi miyim? Her maçım böyle değil bu arada. Ama 10 maçtan 7-8'i böyle. Diğerlerinde de ya takım trollüyor ya da karşı takım çok kanser oluyor (2. elden Odin falan).

Rankınıza göre iyisiniz. Umarım bu bataklıktan kurtulursunuz.

Kolay gelsin.

Gümüş 2 eloyum ve gümüş 3'e 7 puan kaldı. Bu sezon daha fazla rekabetçi girmek istemiyorum. Maçlarda genellikle takımı taşıyorum. Ve genellikle 20-25 kill civarı alıyorum. Ayrıca 10-15 kere de ölüyorum. Şu ana kadarki kill rekorum 38. genellikle yardımcı ajanlar oynuyorum. Ya Sage, ya Cypher'ya da Breach. Mainim yok yani, haritaya göre üçünden birisini seçiyorum.

Gümüş 2 eloya göre iyi miyim? Her maçım böyle değil bu arada. Ama 10 maçtan 7-8'i böyle. Diğerlerinde de ya takım trollüyor ya da karşı takım çok kanser oluyor (2. elden Odin falan).

Senin aldığın kill sayısı önemli değil takımın ne yaptığı önemli.
Sen istersen 50 vur eğer takımın kaybederse sende kaybediyorsun.
Bireysel olarak bakarsak aldığın kill sayısı gayet yeterli.
Discord sunucularından bir takım bulup onlarla elo kasman senin için daha iyi olacaktır.

Hocam çıkamıyorum daha ya. Daha demin girdim arkadaşla, karşımız full smurf. Ne yapabilirim ki? Vallahi bıktım şu durumdan ya.
Smurfler gerçekten can sıkıcı olabiliyor hocam, ona yapacak bir şey yok maalesef.
3 kişi daha arayın, sağlam bi' kadro kurun, beraber girin.

Yeni konular

Geri
Yukarı