Valorant güncelleme sonrasi FPS düşmesi

Sefaagook

Hectopat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi, son güncellemeden sonra FPS düşmeye ve takılmaya başladı. Sizde de aynı sorun var mı? Güncelleme öncesi herhangi bir sorunum yoktu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilmiyorum hocam ben de 100 FPS alıyordum 70'lere düşmeye başladı dengesiz olarak çatışmalarda özellikle ultiler açılınca 40'lara düşmeye başladı. Önceden en kötü 60 civarı olurdu.

Sisteminiz nedir acaba belki sıcaklık yüzünden olabilir bende aynı FPS alıyorum ya da ilemcinizi kullanan bir bir şey var mesela vgc bazen %25-30 kullana biliyor arka plan ve bu da FPS düşmesine yol açabilir.

Sisteminiz nedir acaba belki sıcaklık yüzünden olabilir bende aynı FPS alıyorum ya da ilemcinizi kullanan bir bir şey var mesela vgc bazen %25-30 kullana biliyor arka plan ve bu da FPS düşmesine yol açabilir.

Sıcaklığım 65-70 derece. Bazen 80'e çıkabiliyor aşırı sıcakta. Vgc nedir?

Sıcaklığım 65-70 derece. Bazen 80'e çıkabiliyor aşırı sıcakta. Vgc nedir?

Vanguard hile koruma programı mesela bende oyunu ilk açtığımda 15-20 dk vgc %25-30 arasında kullanıyor sonra düşüyor %1-2 civarına onun bir çözümü yok diye biliyorum sürekli kullanıyorsa 2 tavsiye vereyim 1 vgc kaldır yeniden yükle 2 ise görev yöneticisine gir sağ tıkla vgc ye sonra ayrıntılara git var ona bas orada gene vgc olur sağ tıkla gene öncelik ayarla düşük yap benzeşme ayarla CPU 0 işaretli olsun bunu her oyuna girişnde yap belki işe yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı