Valorant güncelleme sonrası FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 11
Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
RAM
XPG (2x8) 3200 MHz
SSD veya HDD modeli
WD SN570
Ekran kartı
Asus Dual RX 6600
İşlemci
i5-12400F
Bu guncelleme sonrasi nedense bir anda FPS düşmesi yiyorum. Birkac maç sonra normale donuyor. Eskiden hesap degisince FPS dusuyordu birkac maç sonra duzeliyordu. O sorunu yasamiyordum artik ama bu guncellemeden sonra hesap degistirince FPS düşmesi yemeye başladım. Bu kadar saçma bir hata gormedim. Birkac raund sonra duzelmesi ve bir daha olmamasi ayri bir sacmalik zaten. Her guncelleme sonrasi drop olmasi ve sistemin dusuk ayar Valorant icin yetmesine ragmen bu normal degil diye dusunuyorum. Allah'tan duzeliyor sonradan tamamen. Sizde de boyle oluyor mu?

Bu guncelleme sonrasi nedense bir anda FPS düşmesi yiyorum. Birkac maç sonra normale donuyor. Eskiden hesap degisince FPS dusuyordu birkac maç sonra duzeliyordu. O sorunu yasamiyordum artik ama bu guncellemeden sonra hesap degistirince FPS düşmesi yemeye başladım. Bu kadar saçma bir hata gormedim. Birkac raund sonra duzelmesi ve bir daha olmamasi ayri bir sacmalik zaten. Her guncelleme sonrasi drop olmasi ve sistemin dusuk ayar Valorant icin yetmesine ragmen bu normal degil diye dusunuyorum. Allah'tan duzeliyor sonradan tamamen. Sizde de boyle oluyor mu?

Evet bende de oluyor optimizasyonu sıkıntılı oyunun. Her güncellemede daha kötü yapmayı nasıl başarıyorlar anlamış değilim.

Son güncelleme sorunlu sanırım. Ben 50dk filan uğraştım oyunu açmak için aynı şekilde maç bulundu yazısıda arkadaşımda 30sn erken geliyordu. Maçlar da bayağı geç açılıyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı