Valorant güncelleme sonrası tam ekran modunda siyah oluyor

upsydaisy

Femtopat
Daha fazla  
Yeni gelen 1 Nisan güncellemesi ile tam ekranda sorunsuz çalışan oyun bozuldu. Tam ekrandayken ekran tamamen siyah. Windows 7'de aynı sorunu yaşadığım için Windows 10'a geçmiştim, güncelleme geldi yine bozuldu. Alt+Enter yapıp ayarlardan pencereli tam ekrana aldığımda FPS çok düşük olduğu için oynanmıyor. Bilinen bir çözüm yolu var mıdır?

Dosya Ekleri

• Valorant Siyah Ekran.png
    Valorant Siyah Ekran.png
    3,1 KB · Görüntüleme: 399
aynı sorun bende de oldu bu 1 nisan güncellemesinden sonra herkes ddu ile ekran kartını silin sonra güncel sürümünü kurun diyor ben yaptım ama bir düzelme olmadı belki sende işe yarar eğer bu sorun güncellemeyle alakalıysa da desteğe yaz ben yazdım belki çok inşan şikayetçi olursa eğer oyunla ilgili bir hataysa yeni güncellemeyle düzeltirler

Agalar aynısı bana da oldu güncellemeden sonra dün driver silip yükledim, değişen bir şey olmadı. Riot Games'e ticket attım cevap bekliyorum. Yapabilen varsa söylesin lütfen.

Bende GT 420M var fakat durum yine aynı. Riot'tan cevap geldi durumun farkındayız dediler. Belki yeni sezon gelecek olan güncellemeyle çözülür.
Agalar PC formatladım başka bir nedenden de dolayı, tam ekran sorunu çözüldü. Bilginiz olsun.

Evet, PC formatladım ve çözüldü. Kesin bir şey diyemem ama denemekten zarar gelmez. Biraz zahmetli ama oluyor o kadar maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı