Çözüldü Valorant güncelleme yaparken 0.1 KB/s'de kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Charled

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant'ta güncelleme yaparken 0.1 KB/s'de kalıyor. Bu sorunum da uzun süredir devam ediyor. Bu sorunun çözümü nedir? Bilen arkadaşlar söyleyebilir mi?

Çözüm
Arkadaşlar Valorant'ta güncelleme yaparken 0.1 KB/s'de kalıyor. Bu sorunum da uzun süredir devam ediyor. Bu sorunun çözümü nedir? Bilen arkadaşlar söyleyebilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodakileri uyguladım sorun çözüldü.

Ben bu sabah Valorant'ı güncellerkende değerler stabil değildi @Umut Nas söylediğini deneyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Videodakileri uyguladım sorun çözüldü.

Çözüm

Geri
Yukarı