Valorant Güncelleme Yapılamadı Hatası

ugurgns

Hectopat
Yer
Malatya
Güncelleme hatası aldım. Ne yapmam lazım?

Ekran Görüntüsü (60).png

Güncelleme hatası aldım. Ne yapmam lazım?

Eki Görüntüle 703868

Kanka aynısı bende oldu cidden. Dün Valorant'a girdim ve güncelleme gelmişti ama yapılamadı güncelleme ve şunu dedi: Gerekli dosyalar indirilmedi, böyle bir seyler demişti, sonra çözüm olur diye Valorant ve Vanguard'ı sildim keşke sadece Vanguard'i silseydim. Neyse gelelim şimdiki zamana, Valorant yüklemeye çalıştığıma install yapıyorum yüklemem gereken dosya yerini seviyorum ve Kur'a basıyorum ancak bende de bu görsel çıkıyor off.

Arkadaşlar çözüm basit. Aşağıdaki konuda açıkladım.

Aynn kanka bende de oldu.
Bende de aynısı oldu. Dalga mı geçiyorsun Riot yahu?
Bıraktığım konuya bakabilirsiniz.

Teşekkürler.

Bende işe yaramadı. Başka bir yöntem var mı?
Kanka aynısı bende oldu cidden. Dün Valorant'a girdim ve güncelleme gelmişti ama yapılamadı güncelleme ve şunu dedi: Gerekli dosyalar indirilmedi, böyle bir seyler demişti, sonra çözüm olur diye Valorant ve Vanguard'ı sildim keşke sadece Vanguard'i silseydim. Neyse gelelim şimdiki zamana, Valorant yüklemeye çalıştığıma install yapıyorum yüklemem gereken dosya yerini seviyorum ve Kur'a basıyorum ancak bende de bu görsel çıkıyor off.
Merhaba çözdünüz mü?

Kanka 2 tane yöntem buldum 1.si mousun marolu veya yazılımlıysa telefoncuya veya böyle bilmem ne iletişim gibi yerlerden 20 TL'ye makrosuz yalılımsız mouse almanız 2.si riota bilet oluşturmak Google'a Riot bilet yazın zaten çıkıyor.
Tahmin ettiğime göre Haziran'ın en geç 15'inde güncelleme gelir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı