Valorant güncelleme yapılamadı hatası

ivandrag0

Decapat
Yer
Maslak
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar, Valorant indirirken Riot Games yazısı çıkıyordu. Ekranda kaldı öyle sonra Riot Vanguard'ı silip PC'yi yeniden başlattım ve sonuç böyle. Ne yapabilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-02-25 152214.png
    Ekran görüntüsü 2021-02-25 152214.png
    116,3 KB · Görüntüleme: 142
Arkadaşlar, Valorant indirirken Riot Games yazısı çıkıyordu. Ekranda kaldı öyle sonra Riot Vanguard'ı silip PC'yi yeniden başlattım ve sonuç böyle. Ne yapabilirim?

Çözdün mü? Ben de aynı hatayı alıyorum da.
tamamdır çözümü buldum . Valorant ekibinden gelen mesaj:
Selamlar dostum,

Bize ulaştığın için teşekkürler,

Bu karantina günlerinde umarım senin sağlığın ve sevdiklerinin sağlığı yerindedir. :)

Yaşadığın bu sorununun istemciyi sıfırlayarak üstesinden geleceğimize inanıyorum. :)

Öncelikle C:\Riot Games klasörünün içerisinde bulunan Riot Client dosyasını sil lütfen. Sonrasında da aşağıdaki bağlantıdan oyunun kurulum dosyasını yeniden indir.
- https://valorant.secure.dyn.riotcdn.net/channels/public/x/installer/current/live.live.eu.exe

Ayrıca antivirüs programı varsa geçici olarak tamamen kaldır ve aşağıdaki adımlar ile de güvenlik duvarını kapat lütfen.

• Denetim Masası -> Sistem ve Güvenlik -> Windows Güvenlik Duvarı yolunu izle lütfen.
  • Sol taraftan Windows Güvenlik Duvarı'nı etkinleştir veya devre dışı bırak seçeneğine tıkla,
  • Oradaki seçeneklerden Güvenlik Duvarını kapatabilirsin. ^^
Sonrasında ise bu indirdiğin kurulum dosyasını oyunun kurulu olduğu yere kur. Yani oyunun üzerine oyunu tekrar kuracağız. ^^ Bu işlem tamamlanınca oyunu komple yeniden yüklemek yerine bir güncelleme tarzı bir işlem yapacaktır. Oyun dosyalarında bozuk dosya sayısı ne kadar fazla ise boyut da o kadar artacaktır tabi.

Kurulumdan sonra bilgisayarını yeniden başlat ve sonrasında da modemini ve router'ını 5 dakika boyunca kapat ve açtıktan sonra da bir deneme yapıp bana haber ver lütfen. ^^,

Sonuçtan beni de haberdar etmeyi unutma. ^^

Kendine çok iyi bak,

Görüşmek üzere. :)

Unutma, derinlerden gelen güç her zaman seninle!
giphy.gif

From The Deep
Riot Games Oyuncu Destek

yaptım işe yaradı .

Son düzenleme:

Geri
Yukarı