Valorant güncellemede internet hızı düşüyor

• Konuyu başlatan xxir
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 2B

xxir

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar şu an en az 15 Mbps hız alıyorum ama Valorant'ı güncellerken hızım sürekli KB'lere düşüyor, bunun sebebi nedir nasıl düzeltilir ya da internetimden olabilir mi?

Valorant güncellerken hız testi mi yapıyorsunuz?

Valorant launcherle ilgili bir sorun. Bireysel değil. İndirmeyi yavaşlatıp indirdiği dosyaları HDD/SSD'ye yazıyor.
Epic games ile aynı mantık ondada aynısı vardı gta 5'i indirmek için ömrümden ömür gitmişti.

Valorant Launcher'le ilgili bir sorun. Bireysel değil. İndirmeyi yavaşlatıp indirdiği dosyaları HDD/SSD'ye yazıyor.

Tamamdır anladım.

Hız testi yaptığınızda yüksek çıkıyorsa Valorant sunucu kaynaklı bir problemdir büyük ihtimal.

Aynen ya sanırım öyle.
Valorant güncellerken hız testi mi yapıyorsunuz?
Hayır öyle değil. İndirmeyi durdurup da denedim indirmeyi başlatmadan da.

Merhabalar şu an en az 15 Mbps hız alıyorum ama Valorant'ı güncellerken hızım sürekli KB'lere düşüyor, bunun sebebi nedir nasıl düzeltilir ya da internetimden olabilir mi?

Hangi firimayı ve paketi kullanıyordunuz? 15Mbps de misiniz sanırım ADSL kullanıyorsunuz bu cok normal altyapı testi yaparak GIBIRNet üzerinden ornek 50Mbps cıktı VDSL olarak daha yüksek paket e geçiş yaparak sorunsuz kullanabilirsiniz eğer ki başka platformalarda olmayıp Valorant da oluyorsa Valorant sunucularında sorun vardır ve bu herkesi etkilemez yani her firimayı.

Hocma onun sebebi şu. İndirmeyi yapar iken belli aralar da dosya kontrolü yapıyor. KB'ye düştüğü zaman Görev Yöneticisi'nden bakarsanız disk kullanımı yüksek olur. İnternet hızınız düşmüyor anlayacağınız.

Geri
Yukarı