Valorant ''güncellemeyi uygulamak için yeniden başlat'' hatası

İşletim sistemi
Windows 8.1

Asdasgudas

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Muğla
Arkadaşlar istemciyi açarken böyle bir şeyle karşılaşıyorum ve yeniden başlata bastığım zaman istemci yeniden açılmıyor. Bilgisayarı yeniden başlatıyorum yine böyle oluyor. Vanguard belki çalışmıyordur diye silip yeniden yükledim yine bilgisayarı yeniden başlatınca aynı hata ile karşılaşıyorum. Silip oyunu yeniden yükledim yine sorun çıkıyor. Oyun SSD'de kurulu. HDD'ye kurdum yine aynı hata oldu. Bir alakası var mıdır bilemiyorum. Şimdi yine SSD'ye kurdum. Bu arada forumda açılan konularda hataya ve çözümüne dair bir şey bulamadım. Varsa aşağıya bırakırsanız sevinirim.
valorant.png

Arkadaşlar istemciyi açarken böyle bir şeyle karşılaşıyorum ve yeniden başlata bastığım zaman istemci yeniden açılmıyor. Bilgisayarı yeniden başlatıyorum yine böyle oluyor. Vanguard belki çalışmıyordur diye silip yeniden yükledim yine bilgisayarı yeniden başlatınca aynı hata ile karşılaşıyorum. Silip oyunu yeniden yükledim yine sorun çıkıyor. Oyun SSD'de kurulu. HDD'ye kurdum yine aynı hata oldu. Bir alakası var mıdır bilemiyorum. Şimdi yine SSD'ye kurdum. Bu arada forumda açılan konularda hataya ve çözümüne dair bir şey bulamadım. Varsa aşağıya bırakırsanız sevinirim.Eki Görüntüle 856524

Riot Games'e bilet at, en iyi çözümü onlar buluyor.

Arkadaşlar istemciyi açarken böyle bir şeyle karşılaşıyorum ve yeniden başlata bastığım zaman istemci yeniden açılmıyor. Bilgisayarı yeniden başlatıyorum yine böyle oluyor. Vanguard belki çalışmıyordur diye silip yeniden yükledim yine bilgisayarı yeniden başlatınca aynı hata ile karşılaşıyorum. Silip oyunu yeniden yükledim yine sorun çıkıyor. Oyun SSD'de kurulu. HDD'ye kurdum yine aynı hata oldu. Bir alakası var mıdır bilemiyorum. Şimdi yine SSD'ye kurdum. Bu arada forumda açılan konularda hataya ve çözümüne dair bir şey bulamadım. Varsa aşağıya bırakırsanız sevinirim.Eki Görüntüle 856524
Valorant W8.1'de çok sıkıntı çıkarıyor. Geçenlerde sürekli oyunum çöküyordu. Ondan önce de açılmama gibi bir sorun olmuştu. İkisi de W10'da yoktu. Sonraki güncellemeyi bekleyin. Yapacak başka bir şey yok gibi. Ticket sistemi normal bir sorunmuş gibi ilgileniyor. Reddit'ten yabancı forumlara girerek araştırmaya çalışın herkeste mi var diye.

Arkadaşlar bilete yanıt geldi. Windows güvenlik duvarı vgc.exe uygulamasını durduruyormuş o yüzden istemci başlamıyormuş. Sorunum çözüldü.

Görev yöneticisinde bir vgc ya da wgc diye bir şey var ve bunlar bende çalışıyor aynı sorun bende var biraz daha açıklar mısın dostum.

Geri
Yukarı