Valorant hakkında ne düşünüyorsunuz?

Oyun güzel ancak toksit kitlesi Riot oyunlarını mahvediyor. Geçen acil bir işten dolayı çıkmak zorunda kaldım ve teslim oyu başlattım. Takım teslim oldu, zaten gerideydik. Bir baktım birisi kardeşim yanımdayken ailevi değerlerimi işin içine katarak küfür etmeye başladı. Sinirden fareye vurdum.

Kötü yanları: Toxic kitle, kötü optimizasyon, fena olmayan mekanikler. İyi yanları: Hile koruması ve 128 tick sunucuların olması. Bana göre çok iyi bir oyun kesinlikle değil fakat çok kötü de değil. Ortalama bir oyun.

Oyun güzel, sarıyor. Oyunu 9-10 aydır oynuyorum ve elo sistemi çok kötü. Max plat 1'e kadar çıkabildim, şu an Silver 3'üm. Rank kasmaktan soğudum artık. Oyunda 250+ levelim, oyun bilgim var.

Oyun güzel, sarıyor. Oyunu 9-10 aydır oynuyorum ve elo sistemi çok kötü. Max plat 1'e kadar çıkabildim, şu an Silver 3'üm. Rank kasmaktan soğudum artık. Oyunda 250+ levelim, oyun bilgim var.

Smurf yüzünden gümüş 2 bitiremedim hala.
Batacak olsaydı CS:GO batardı. Batmaz bu oyun kolay kolay.

Saat 6 gibi yeniden rekabetçi maça girdim 11-8 yenerken 11-13 yenildik neden mi derseniz takım çok şeydi neyse orasını söylemeyim.😉

Son düzenleme:
Valorant'ı oynayamadığımdan ve toksit kitlesinden dolayı silmek istiyorum ancak Vandal ile kafaya tek atınca bağımlılık yapıyor:D

Yeni konular

Geri
Yukarı