Valorant haksız HWID ban

merian

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bundan 2-3 gün önce sebebini anlayamadığım şekilde ban yedim. Araştırdıktan sonra HWID ban oldugunu öğrendim, PC de 3.parti yazılım vs hiçbir şey yoktu. Zaten hileye karşı bir insanım, sadece crackli oyun vardı bir tane. Ondan oldugunu düşünüyorum. Bilgisayar parçalarımdan anakart RAM'leri ve hard diski bu ay zaten performansı biraz yükseltmek için değiştirecektim. Bu bileşenleri değiştirsem HWID ban kalkar mı? Anakarta rama vs atıldığını duymuştum? Bilgili arkadaşlar yazarsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Crack oyuna HWID ban falan atacağını sanmıyorum. Vanguard, oyunun dosyalarına etki eden ve oyunun içine atan şeyleri tarıyor diye biliyorum.

Valorant'a ticket atmak daha iyi olur:

Nedense hep haksız yere banlanıyor herkes. Neyse hocam kapalı betada ve oyun ilk çıktığı dönemlerde bu yöntemler işe yaramıyordu ama oyunun çıkmasından çok süre geçti ve gevşetmişler sistemi sanki biraz. Şuan bir çok kişi anakart değiştirerek kaldırabiliyor. Kesin değil ama muhtemelen bu bileşenleri değiştirince kalkar banınız.

Merhaba arkadaşlar. Bundan 2-3 gün önce sebebini anlayamadığım şekilde ban yedim. Araştırdıktan sonra HWID ban oldugunu öğrendim, PC de 3.parti yazılım vs hiçbir şey yoktu. Zaten hileye karşı bir insanım, sadece crackli oyun vardı bir tane. Ondan oldugunu düşünüyorum. Bilgisayar parçalarımdan anakart RAM'leri ve hard diski bu ay zaten performansı biraz yükseltmek için değiştirecektim. Bu bileşenleri değiştirsem HWID ban kalkar mı? Anakarta rama vs atıldığını duymuştum? Bilgili arkadaşlar yazarsa sevinirim.
Bundan böyle birşeyin yaşanıcağını düşünmüyorum 😧 hmm.. internet kafeye gitmiş olabilir misiniz yakın zamanda?

Tüm oyunlarım crackli, Valorant'tan bugüne kadar ban yemedim.

Evet, bir sürü oyunum korsan ama ban yemedim. Durum, korsan oyun ile ban yemek değil bence. :D

Bu Riot kadar haksız yere ban atan bir firma görmedim. İşi gücü yok, oyununu güzelce oynayan insanlarla uğraşıyor!
yersen...

Bir de bu insanların bazıları foruma konu açarak inandırmaya çalışıyor. Biz mi açacağız banı? :D

Buraya ticket atarsa kendileri ilgilenirler zaten:

Geri
Yukarı