Valorant haksız HWID ban

Arka planda mining programı çalışıyor. Sürekli bir şeyler yazıp ettiği için ben arada yer miyim acaba diye düşünüyorum :D

Android Simulator'ü yüzünden HWID banına yakalanan sayılı insandan bir tanesiyim. (Sadece BETA zamanı oluyordu, artık kaldırıldı.)

HDD yerine SSD'ye kurdum oyunu sorun düzeldi. O saatten sonra bir daha HDD üzerine oyunu indirmedim, hala bir sıkıntı olmadan kullanıyorum.

Tam sürüm çıktığında Android Geliştiricileri Vanguard çalışıyorken Emulatör'ün açılmasını engelleyen yazılım kurmuşlardı.

Dosya Ekleri

• 0qfpo.png
    0qfpo.png
    24,2 KB · Görüntüleme: 31
Bir de bu insanların bazıları foruma konu açarak inandırmaya çalışıyor. Biz mi açacağız banı? :D

Buraya ticket atarsa kendileri ilgilenirler zaten:

Şükretsinler Riot Games adı altında müşteri temsilcileri emojili, sevimli yanıtlar veriyorlar. İşin arkasında Tencent, onun arkasında Çin Halk Cumhuriyeti'nin ta kendisi var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ceza süresi bitene kadar kaldırmıyorlar sanırım arkadaşım da bu şekilde ban yemişti uzun süre bekledi cezasının bitmesini açtığı her yeni hesap 5 dakika sonra ban yiyordu.

Geri
Yukarı