Valorant haksız yere ban yedim

YigitEge

Centipat
Öncelikle merhaba. Dün Valorant hesabım anlamsız şekilde hileden ban yedi. Yeni hesap açtım ve daha ilk oyunumun sonlarına doğru ban yedim. Hile kullansam bu konuyu açmazdım eğer bu durumu yaşayan birisi varsa (eminim vardır) ve banı açılmışsa yazsın bilgisayarımda hiçbir şekilde hile veya 3. yazılım yok arkada sadece overwolf açıktı bu yüzden ban yemiş olamam herhalde. Başıma daha önce bu gelmemişti bir şey biliyorsanız yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim arkadaşımda aynı şeyden dolayı ban yemişti. Ticket attı fakat şu şekilde geri döndüler. Sonrasında oyunu bıraktı.

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    128,4 KB · Görüntüleme: 249
Öncelikle merhaba. Dün Valorant hesabım anlamsız şekilde hileden ban yedi. Yeni hesap açtım ve daha ilk oyunumun sonlarına doğru ban yedim. Hile kullansam bu konuyu açmazdım eğer bu durumu yaşayan birisi varsa (eminim vardır) ve banı açılmışsa yazsın bilgisayarımda hiçbir şekilde hile veya 3. yazılım yok arkada sadece overwolf açıktı bu yüzden ban yemiş olamam herhalde. Başıma daha önce bu gelmemişti bir şey biliyorsanız yardım edin.

Bunu yaşayan çok var. Hesabına çok kişi giriyorsa onla da olan programlardan dolayı yemiş olabilirsin. Ya da veri dolaşımından.

Öncelikle merhaba. Valorant rapor sistemi şu şekilde çalışmakta.
•Birçok kez bildirilir iseniz manuel olarak *botlar* sizi incelemeye alır.
•Riot Vanguard bilgisayarınızdaki *.exe* ve *.dll* yazılımlarını kontrol eder. Bunlardan Riot Vanguard'ı etkileyecek bir yazılım tespit edilirse donanım banı atılır.

Geri
Yukarı