Valorant'ta haksız yere ban yedim

Makaleler
6
Daha fazla  
Birkaç gün önce Valorant'taki ismimi "Batuflex" yaptım ve dün bir rekabete dayalı maça girdim. Maçtayken bir oyuncu Batuflex'i sevmediğini ve beni rapor edeceğini söyledi. Beni küfürden dolayı raporladı ve ben küfür etmememe rağmen haksız yere 1 hafta rekabete dayalı banı yedim. Gerçekten küfür eden kişileri banlamazlar ama benim gibi küfür etmeyen kişileri banlarlar. Riot Games gerçekten ilginç. Sonraki süreçte bu durumun önüne geçmek için neler yapabilirim?

Birkaç gün önce Valorant'taki ismimi "batuflex" yaptım ve dün bir rekabete dayalı maça girdim. Maçtayken bir oyuncu Batuflex'i sevmediğini ve beni rapor edeceğini söyledi. Beni küfürden dolayı raporladı ve ben küfür etmememe rağmen haksız yere 1 hafta rekabete dayalı banı yedim. Gerçekten küfür eden kişileri banlamazlar ama benim gibi küfür etmeyen kişileri banlarlar. Riot Games gerçekten ilginç. Sonraki süreçte bu durumun önüne geçmek için neler yapabilirim?

İlginç adından banlamaya kalksa raporlar kategorisinde uygunsuz ad mevcut bilet açabilirsin.

Bildiğim kadarıyla banları yapay zeka yapıyor. Sistem direk küfürlü sözü tespit edebiliyor. Daha önceki bir küfrünüzden dolayı banlanma ihtimaliniz yüksek.

Yeni konular

Geri
Yukarı