Valorant haksız yere ban yedim

Bir ara CS:GO'dan haksiz VAC yedimciler me$hurdu $imdide bunlar tûredi...

Gerçekten sizin kadar ön yargılı sadece konuşmak için konuşan kişiler görmedim. Daha ne olup bittiğinden haberi olmayan insanın yaptığı yoruma bak. Ne kadar terbiyesizsiniz. Bu forumda zaman kaybetmem hata zaten sizin Max yapacağınız şey bu.

@Sleex0x0 hocam konunuza göz gezdirdim haksız yere cihaz banı mı yediniz ve girdiğinizde van152 hata kodu mu alıyorsunuz aynı durumdayım ben de ben üstelik profesyonel oyuncuyum tüm sezonlarda radiantım çerçevelerim var buradaki kişiler sizi eleştirmiş bunlar türedi diye ben de aynı durumdayım ne olacak bilmiyorum konuma göz atar mısınız Valorant'tan VAN 152 haksız ban
benzer durumda mısınız

Hayatımda hiçbir oyunda ne hile açtım ne de bilgisayarıma crackli bir yazılım indirdim.
aynısı biliyor musunuz ve biraz ticket attım sanırım ticketlarım spama düşmüş ? :D delirmemek elde değil bir tane ticketım açıkta ona cevap vermesini bekliyorum her yerde araştırma yapıyorum yahu profesyonel oyuncuyum rezalete bakar mısınız :D

@Sleex0x0 hocam konunuza göz gezdirdim haksız yere cihaz banı mı yediniz ve girdiğinizde VAN 152 hata kodu mu alıyorsunuz aynı durumdayım ben de ben üstelik profesyonel oyuncuyum tüm sezonlarda Radiant'ım çerçevelerim var buradaki kişiler sizi eleştirmiş bunlar türedi diye ben de aynı durumdayım ne olacak bilmiyorum konuma göz atar mısınız Valorant'tan VAN 152 haksız ban
Benzer durumda mısınız?

Hocam benim VAN 152 değil ancak HWID ban gibi bir şey. Ben val 5 hata kodu alıyorum. Benim durumum oyuna girebiliyorum ancak oyuna girdiğimde direk ilk maçın 5. turundan falan direk ban yiyorum ve girdiğim hesapların hepsi 24 saat içinde otomatik olarak banlanıyor. Sanırsam delaylı ban diye geçiyor benim olay.

Val 5 kodu normalde bağlantı hatası diye geçiyor ancak ben val 5 hatası alıp Valorant'tan uzaklaştırıldın diyor bana.

rezalet bana da admin 51 hatası almanız gerekiyor yazmıştı acaba genel bir sorun mu var ayrıca türk telekom mu kullanıyorsunuz ? bağlantıyı çözmeye çalışıyorum

Rezalet bana da admin 51 hatası almanız gerekiyor yazmıştı acaba genel bir sorun mu var ayrıca Türk Telekom mu kullanıyorsunuz? Bağlantıyı çözmeye çalışıyorum.

Hiçbir fikrim yok hocam 1 haftadır yapmadığım şey kalmadı hepsinin sonucu hüsran kimselerden de yardım alamadım maalesef.
Kablo net kullanıyorum

Geri
Yukarı