Valorant Haksız Yere Ban Yemek

İşletim sistemi
Windows 10
Merhabalar. Valorant oynarken "Spike Rush" modunda maça girdim ve ilk raunt bitti. Ardından tam ikinci raunda geçiş yapacakken "Critical System Error" hatası aldım ve lobiye attı. Lobideyken bilgisayar dondu ve görev yöneticisi kullanarak kapatmaya çalıştım o da işe yaramadı. Mecburen bilgisayarı yeniden başlatmak zorunda kaldım. Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra Valorant'a girdim ve yine aynı modda yeni bir maç aramaya çalıştım fakat 1 saatlik ban yemişim. Hiçbir şekilde hile programları, üçüncü parti programları veya "Elo Boost" yapmadım. Riot Games'in web sitesinden bilet gönder yapacaktım fakat herkes cevapların çok geç geldiğini söylüyor. Çözümü bilen varsa yardımlarınızı beklerim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de LoL'de yaşıyordum bunu, bazen oyun çöküyordu, bazen internetim gidiyordu, bazen elektrik gidiyordu ve destek ekibine yazdığımda sonuçta maçtan ayrılıp diğer oyuncuların oyununu bozduğunuz için ceza vermek zorundayız şeklinde cevap alıyordum. Yanlış söylemiyorlar tabi ki ama o zaman çok sinirimi bozardı. LoL'de her çıktığında süresi de artıyordu cezanın, ilk başta 5 maç boyunca queque'ya girmek için 5 dakika, sonra 10 dakika, sonra da 20 dakika beklemen gerekiyordu.
Sonuç olarak yapacak bir şey yok, oyunda aldığın hatayı konu olarak açıp yardım istersen çözülebilir belki, şikayet etmek yerine çözüm aramak daha mantıklı.
Hocam zaten riot games destek ekibiyle iletişime geçtim yardımcı oldular. Yardımlarınız için sizlere de teşekkür ederim.

Geri
Yukarı