Valorant'tan haksız yere ban yedim

MertcanP

Centipat
Daha fazla  
Selamlar dostlar,
Sizlere şöyle uzun uzun içimi dökmek istiyorum bu değişik çalışma şekli olan Riot Games adındaki şirket için.
Valorant'tan 3 ay cihaz banı yemişim ayrıca saatlerce ajan açmak için sarfettiğim emekleri de hiçe sayıp hesabımı sildiler.
Durumu desteğe bilet atarak bildirdim. Ve her bilete aynı cevabı verdiler. Aşağıya SS koyacağım.

Bu sözde Support olan arkadaşlar sürekli aynı cevabı bana attıkları için bu sefer de supporta Support'u şikayet ettim. Sonuç ne mi? Aynı cevabı verdiler :D
Hile kullanmadım hiçbir oyunda hile kullanmam aklımdan dahi geçmez ayrıca açan adamın da gözümde hırsızdan ve afedersiniz karaktersizden farkı yoktur.
Bunu bildirmeme rağmen attıkları mesajlar aşağıda :)
(Hepsini koyamayacağım cidden çok fazla var.

Şimdi siz söyleyin ben nasıl bir yol izlemeliyim?

Dosya Ekleri

• 1.saçmalk.PNG
    1.saçmalk.PNG
    57 KB · Görüntüleme: 622
  • dsdsfsd.PNG
    dsdsfsd.PNG
    20 KB · Görüntüleme: 544
  • asdads.PNG
    asdads.PNG
    68,3 KB · Görüntüleme: 503
  • dsfdsdsdsf.PNG
    dsfdsdsdsf.PNG
    46,4 KB · Görüntüleme: 494
Son düzenleyen: Moderatör:
Hileci falan diyolar rankım altın 3 falandı yanlış hatırlamıyosam. Hile olsaydım emin çok daha yüksek olurdu.
Bi arkadaşımla valo girmiştik ban yemeden bi gün önce falan. Böyle bi konuşma olmuş. Tarihe bakarsınız zaten. Oturdum kanıt arıyorum riotla alakası olmayan adamlara şaka gibi.
Eki Görüntüle 1042674

Bak sebebi yoktur demek haksızlık olabilir tamam belki bi sebebi vardır ama bunu bize bildirsinler veya kanıt falan istesinler bulalım yani değil mi? Bu arada geçmiş olsun hocam.
Ben Allaha ve Atatürk e söven adamı reportluyorum ne yaptıklarını bile söylemiyorlar KVK mıymış neymiş.

"Şimdi siz söyleyin ben nasıl bir yol izlemeliyim"

Kardeş senin işin gücün dümen olmuş. İnşallah dürüst insan olmayı öğrenirsin.
Selamlar dostum. Alta koyacağım video umarım senin ve senin gibilerin yüzünü kızartır. Bugün banım açıldı ve böyle olacağını bildiğim için ekran kaydı açarak oyuna girdim. Sonuç ne mi? Yine banlandım ve bu sefer elimde güçlü bir kanıt var. Görev yöneticisini göstererek kayıt aldım. Umarım sana ders niteliğinde bir video olmuştur. İyi seyirler :).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Selamlar dostum. Alta koyacağım video umarım senin ve senin gibilerin yüzünü kızartır. Bugün banım açıldı ve böyle olacağını bildiğim için ekran kaydı açarak oyuna girdim. Sonuç ne mi? Yine banlandım ve bu sefer elimde güçlü bir kanıt var. Görev yöneticisini göstererek kayıt aldım. Umarım sana ders niteliğinde bir video olmuştur. İyi seyirler :).
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen git 15 yaşındaki çocukları kandır. Arka plan uygulamalarını açmış bir de. HWID ban yedikten sonra açacağın tüm hesapları Valorant hile olsun olmasın otomatik banlıyor. Sen hile açtın ve HWID ban yedin hala konuşuyorsun. Bana anlatma git Riot'a anlat derdini. Onlar kimin ne iş çevirdiğini bildiği için böyle temizliyorlar senin gibileri. Beni alıntılayıp gereksiz bildirim gönderme bir daha.

Sen git 15 yaşındaki çocukları kandır. Arka plan uygulamalarını açmış bir de. HWID ban yedikten sonra açacağın tüm hesapları Valorant hile olsun olmasın otomatik banlıyor. Sen hile açtın ve HWID ban yedin hala konuşuyorsun. Bana anlatma git Riot'a anlat derdini. Onlar kimin ne iş çevirdiğini bildiği için böyle temizliyorlar senin gibileri. Beni alıntılayıp gereksiz bildirim gönderme bir daha.
Ya hala hile diyosun dimi. Hwid ban yedikten sonra açılan hesapları banlaması için bana kalıcı ban atması lazım dimi ? benim dün banım kalktı ve bugün yine banlandım arkada açık bi hile olmamasına ramen. Banım kalktı sonuçta riot benim banımı 28 mayısta kaldırdı doğru değil mi? e o zaman gördüğün video'da hile açık olmamasına ramen niye tekrar ban attı? Eğer sözlerinin arkasında durmak istiyosan bana iletişim bilgisi ver korkak gibi kaçma okuyunca :D

Ben de iki gün önce HWİD ban yedim ve Riot destek yine aynı şekilde karşılık vermiş. sanırım ben de 3 ay beklemek zorundayım. (hile vs açmadım ben de).

Geri
Yukarı