Çözüldü Valorant haksız yere HWID ban

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Alpocan543454

Hectopat
Daha fazla  
Valorant'tan yaklaşık 2 ay önce sebepsiz bir yere hile kullanmadığım halde ban yedim. Şimdi "Hile kullanmadığın halde ban mı yedin?" diyenler çıkacak ama ben hile kullanmadığım halde yedim. Yeni SSD aldım Valorant'ı ona kurdum, 1 gün oynadım 2 gün oynadım çat yine ban yedim ama Şu anki PC ile Valorant'a girebiliyorum 1 maçın ilk ellerinde ban yiyorum. Önceki HDD banında banım 19 Mayıs'ta kalkacak yazıyordu. Şimdi ben 19 Mayıs'ta Valorant'a yeni hesap açıp girersem hiç ban yemeyecek miyim?

Çözüm
Valorant'tan yaklaşık 2 ay önce sebepsiz bir yere hile kullanmadığım halde ban yedim. Şimdi "hile kullanmadığın halde ban mı yedin?" diyenler çıkacak ama ben hile kullanmadığım halde yedim. Yeni SSD aldım Valorant'ı ona kurdum, 1 gün oynadım 2 gün oynadım çat yine ban yedim ama şu anki PC ile Valorant'a girebiliyorum 1 maçın ilk ellerinde ban yiyorum. Önceki HDD banında banım 19 Mayıs'ta kalkacak yazıyordu. Şimdi ben 19 Mayıs'ta Valorant'a yeni hesap açıp girersem hiç ban yemeyecek miyim?

Evet yemeyeceksin, ama hesaplarının banı kalkmayacak. Ve en basitinden yaptığın buglardan bile ban yiyebiliyorsun dikkat et.
Valorant'tan yaklaşık 2 ay önce sebepsiz bir yere hile kullanmadığım halde ban yedim. Şimdi "hile kullanmadığın halde ban mı yedin?" diyenler çıkacak ama ben hile kullanmadığım halde yedim. Yeni SSD aldım Valorant'ı ona kurdum, 1 gün oynadım 2 gün oynadım çat yine ban yedim ama şu anki PC ile Valorant'a girebiliyorum 1 maçın ilk ellerinde ban yiyorum. Önceki HDD banında banım 19 Mayıs'ta kalkacak yazıyordu. Şimdi ben 19 Mayıs'ta Valorant'a yeni hesap açıp girersem hiç ban yemeyecek miyim?

Evet yemeyeceksin, ama hesaplarının banı kalkmayacak. Ve en basitinden yaptığın buglardan bile ban yiyebiliyorsun dikkat et.

Çözüm
Nedir bu son zamanlardaki haksız HWID ban yedim konuları? Riot Games'in açıkçası hata yaptığını sanmıyorum fakat çok fazla böyle konular açılmaya başlandı. Tuhaf.

Yani hocam, ben 19 Mayıs'ta yeni hesap açıp girdiğimde ban yemiyeceğim ama biraz garip. Ben bu SSD'den hiç ban yemiyorum ve val 152 girerken vermiyor. Direkt giriyor? Yani banım 19 Mayıs'ta Full kalkacak istediğim kadar maç atabileceğim.
Tam olarak bilmiyorum, cahilliğimi maruz görün.

Bu tür konuları buraya niye soruyorsunuz? Riot desteğe ticket at, cevap versinler. İşleri bu.

Attım cevapları atılan bandan 3 ay sonra ban açılır. Bundan da bir şey anlamadığım için buraya yazdım.

Nedir bu son zamanlardaki haksız HWID ban yedim konuları? Riot Games'in açıkçası hata yaptığını sanmıyorum fakat çok fazla böyle konular açılmaya başlandı. Tuhaf.

Bilmiyorum arkadaşımda aynı sıkıntıdan ban yedi Vanguard biraz sıkıntılı.

Yani hocam ben 19 Mayıs'ta yeni hesap açıp girdiğimde ban yemiyeceğim ama biraz garip ben bu SSD'den hiç ban yemiyorum ve val 152 girerken vermiyor direkt giriyor? Yani banım 19 Mayıs'ta Full kalkacak istediğim kadar maç atabileceğim

Tam olarak bilmiyorum cahilliğimi maruz görün.

Attım cevapları atılan bandan 3 ay sonra ban açılır bundan da bir şey anlamadığım için buraya yazdım

Anakartın ASUS mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı