Valorant haksız yere yenen ban

Haksız ban falan değil ban yediğiniz halde yeni hesap açıp girmişsiniz ayrıca mouse yazılımınız falan da olabilir ban yemenize sebep olan.
abicim önceki mesajları okumadınmı bak banım açıldı sandım ama 2-3 saat kalmış banımın açılmasına orda süreyi belirtmemişler
Abicim önceki mesajları okumadın mı bak banım açıldı sandım ama 2-3 saat kalmış banımın açılmasına orada süreyi belirtmemişler.

Merhabalar başlıkta da görmüş olduğunuz gibi Valorant'tan haksız yere ban yedim banımın açılacağı tarihte bugün yani 1 Ağustos ben şimdi 3 ay bekledim ve bugün banımın açılacağı için oyuna girdim ve yeni hesap oluşturdum poligon bittikten sonra daha ana menüye gelmeden hemen val 5 hatası verdi ve Valorant'tan uzaklaştırıldın dedi oyuna girince ban yediğimi söylüyor. Sence nerede hata yaptım?

Bu foruma konu açan herkes nedense haksız ban yiyor anlamadım ben neden yemiyorum.

3.parti ban yedim arka planda çalışan bir uygulama yüzünden tekrar ban yememin sebebi banımın kalkmasına 2-3 saat kala oyuna girmişim.

Ekran kaydı uygulaması yüzünden ban yedim o sırada YouTube kanalıma video çekiyordum ben nereden bileyim 3.parti olduğunu.

Dostum sen harbiden ya aşırı senaryo yazıyorsun ya da bizi aptal sanıyorsun :D ben neredeyse günün 10 saati video çekiyorum ben neden yemiyorum bahaneye bak ekran kaydı uygulamasıyla ban yemişim diyor :D

Aynı şekilde bende kapalı betadan beri oynadığım, para yatırdığım, elmas 2 hesabımda haksız ban yedim. Burda ki çoğu insan yargısız infaz yapıyor bir gram bilgiye sahip olmadan. Bende de 3. parti dosya demişti googledan hile ile ilgili aratma bile yapmamama rağmen. Artı olarak 3 ay anakart banı attılar 1 ayı kaldı. Boşuna riot a ticket falan atmayın otomatik cevap veriyorlar tekrar tekrar ticket atarsanız attığınız ticketlar silinecektir. Ben 2015 den beri formatsız kullanıyordum bilgisayarı belki zararlı bir yazılımı 3. parti dosya olarak algılayıp ban yemişimdir. Şimdi format attım 1 ay sonra yeni hesap açıcam artık yapacak birşeyim yok. Tavsiyem sende format at eğer benim gibi hile kullanmadan ban yediysen tekrardan ban yemen muhtemeldir. Format atmadan oyuna girme. Vanguard gerçekten çok saçma çalışıyor bu forumdakiler şunu öğrensin artık.

Aynı şekilde bende kapalı betadan beri oynadığım, para yatırdığım, elmas 2 hesabımda haksız ban yedim. Burada ki çoğu insan yargısız infaz yapıyor bir gram bilgiye sahip olmadan. Bende de 3. parti dosya demişti Google'dan hile ile ilgili aratma bile yapmamama rağmen.

3. parti yazılımlar sadece hile değildir. Bir türlü anlamadınız.

Arkadaşım haksız ban var Vanguard koruması VAC gibi ban atma konusunda kaliteli değil. Tabi kii hile koruması olarak daha iyi fakat VAC kadar iyi yerinde ban atmıyor. Ben 3 ay ban yedim ve bitince hesaba girdim üstüne 1 ay daha ban yedim. Riot destek cevap bile vermiyor. Herkes durduk yere ban atmaz demiş böyle bir ihtimal var kusursuz bir sistem olmadı Riot Vanguard. Ayrıca VAC de yüz de birlik ihtimal de bile ban atsa haksız banı açıyorlar bir özür mesajıyla Riot cevap dahi vermiyor. Hile açıp banlanan kişi buraya yazmaz.
Kardeşim sen VAC ban yiyince de konu açmıştın? :D
Konu linki bu arkadaşlar. Konunun devamında ise bize maç demosu yolluyor biz maç demosunu izliyoruz ve hile olduğu kanıtlanıyor. Ayrıca hesabındaki VAC ban da hala kaldırılmadı duruyor. Sözde "haksız ban". Valorant'ta da haksız ban yemiş. Ne tesadüf. :D

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210809-115401_Chrome.png
    Screenshot_20210809-115401_Chrome.png
    188,6 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme:

Geri
Yukarı