Valorant haksız yenen ban

Geç yazdım kusura bakmayın. Başka hesap açtım ancak oyuna girerken kod 51 hatası aldım. O yüzden oyunu sildim bir daha da yüklemedim. Kod 51 nedir söyler misiniz?​

VALORANT HATA KODU 51 ÇÖZÜMÜ​

Hata kodu 51 ile karşılaştığınız durumlarda Riot Games'in Valorant destek sayfasının bilinen sorunlar ve çözümleri kısmındaki hata kodu 51'in çözümü olarak Grup Sistemi'yle ilgili bir hata var gibi görünüyor. Riot İstemcisi'ni yeniden başlatmanızı istiyor.

Klavyenizden Windows + R tuşuna basarak açılan pencereye "services.msc" yazınız. Açılan ekranda "vgc" klasörünü bulunuz ve üstüne çift tıklayarak açılan ekranda başlangıç türünü otomatik olarak seçiniz. Daha sonra sol üstten hizmeti başlat seçeneğine tıklayınız. Ardından görev çubuğundaki sağ altta yer alan gizli simgeleri göster tuşuna basarak Riot Vanguard' ınızın açık olduğundan emin olunuz ve bilgisayarınızı yeniden başlat a tıklayınız. Bilgisayarınız yeniden başlatıldıktan sonra Valorant hata 51 kodu ortadan kalkmış oluyor.

Kaynak:

Eğer çözülmezse Valorant Destek'e yazın.

Valorant hata kodu 51 çözümü​

Hata kodu 51 ile karşılaştığınız durumlarda Riot Games'in Valorant destek sayfasının bilinen sorunlar ve çözümleri kısmındaki hata kodu 51'in çözümü olarak grup Sistemi'yle ilgili bir hata var gibi görünüyor. Riot ıstemcisi'ni yeniden başlatmanızı istiyor.

Klavyenizden Windows + r tuşuna basarak açılan pencereye "services.msc" yazınız. Açılan ekranda "vgc" klasörünü bulunuz ve üstüne çift tıklayarak açılan ekranda başlangıç türünü otomatik olarak seçiniz. Daha sonra sol üstten hizmeti başlat seçeneğine tıklayınız. Ardından görev çubuğundaki sağ altta yer alan gizli simgeleri göster tuşuna basarak Riot Vanguard' ınızın açık olduğundan emin olunuz ve bilgisayarınızı yeniden başlat a tıklayınız. Bilgisayarınız yeniden başlatıldıktan sonra Valorant hata 51 kodu ortadan kalkmış oluyor.

Kaynak:

Eğer çözülmezse Valorant Destek'e yazın.

Tek yeniden başlatmamıştım ve sildim teşekkürler yardım ettiğiniz için.
Destek açmayı denedin mi?

Denedim ancak nereden açacağımı bulamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı