Çözüldü Valorant harita ekranında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

omerssmer58

Attopat
Daha fazla  
RAM
8 gb
İyi günler.
Bilgisayarı açıp Valorant'a girdiğimde herhangi bir sıkıntı olmadan giriyorum fakat DM ranked girdiğimde maç bulundu dedikten sonra oyuna bağlanma yerine harita gösterirken donuyor ve sonrasında beni ana menüye atıyor. Bir türlü kaç forum gezdiysem yapamadım. Başına daha önce böyle bir sorun gelen ve işin içinden çıkabilen yardımcı olabilir mi?
(Fortnite gibi oyunlarda yapmıyor.) HDD kullanıyorum bu arada.

Çözüm
Kullandığım hardiskten dolayı imiş verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederm bugün SSD alıp SSD üzerine kurunca oyunum açıldı :)
Bir ara NetSpeed kullananlarda vardı bu sorun. Hangi ISS'i kullanıyorsun?
türknet kullanıyorum ve ondan hiç aklıma gelmedi ama geçen haftaya kadar türktelekom kullanıyodum olabilirmi bundan olabilirse nasıl çözülür
Her hangi bir Hata vermeden mi menüye atıyor ?
Ölüm maçını başlatıyorum maç bulundu diyor sonrasında oyuna bağlanma ekranında yani daha ayrıntılı olması açısından harita ekranında kalıyor 2 3 dk geçtikten sonra anamenüye atıyor afk cezası gibi kırmızı bir ceza. Ama benim sorunum oyuna giremiyorum

Kullandığım hardiskten dolayı imiş verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederm bugün SSD alıp SSD üzerine kurunca oyunum açıldı :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı