Valorant Hata kodu "Val 5"

kozalak000

Hectopat
Daha fazla  
Valorant'ta bir gün girerken hata kodu val 5 aldım. Hesabımın çalınmış olduğunu düşünüp şifremi değiştirdim. Ertesi gün gene val 5 aldım. Gene şifremi değiştirdim Riot'a bilet attım. Akşamleyin Kaspersky indirip tarama yaptım virüs bulamadı val 5'in manası başka bir cihazdan giriş yapılmış demek ve ben tek bir cihaz kullanıyorum 3. gün hata kodu vermedi bana cevap geldi Riot bana sana daha fazla cevap vermek için benden kullanıcı adımı ID mi ve Gmail'imi istedi neden istedi bilmiyorum ve biri hesabımı çaldıysa şifremi nasıl buldu imkanı yok bulmasının hem de arka arkaya bu nasıl oluyor Riot'a bilgilerimi vermeli miyim?

Riot ID paylaşmak falan güvenlimi tamam anladım benden isteme sebebi başka biride girdiği içinmi hesabın bilgilerini. İstiyorlar doğrulamak için.
Hocam benim anlamdığım hesabımın şifresini nasıl buluyorlar belki de öyle bir şey yok oyuna güncelleme geldiği için buga girmiştir çünkü kimsede şifrem yok. Nasıl bulabilirlerki 2 farklı şifreyi.

Riot ID paylaşmak falan güvenlimi tamam anladım benden isteme sebebi başka biride girdiği içinmi hesabın bilgilerini. İstiyorlar doğrulamak için.
Hocam benim anlamdığım hesabımın şifresini nasıl buluyorlar belki de öyle bir şey yok oyuna güncelleme geldiği için buga girmiştir çünkü kimsede şifrem yok. Nasıl bulabilirlerki 2 farklı şifreyi.

Hocam hortlatıyorum ama düzeldi mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı