Valorant val 5 hata kodu

venslxrd

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar Valorant'ta 2 haftada bir val 5 hata kodu alıp duruyorum hesap tamamen bana ait satın almadım. Durduk yere oyundan atıyor ve val 5 hatası yazıyor. Bilgisayarı daha yeni aldım önceki laptopumda hesaptan çıkış yapıp format atmıştım. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Her hata verdiğinde şifreyi değişmekteyim ve oyundan oturumu kapatıp çıkıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selamlar Valorant'ta 2 haftada bir val 5 hata kodu alıp duruyorum hesap tamamen bana ait satın almadım. Durduk yere oyundan atıyor ve val 5 hatası yazıyor. Bilgisayarı daha yeni aldım önceki laptopumda hesaptan çıkış yapıp format atmıştım. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Her hata verdiğinde şifreyi değişmekteyim ve oyundan oturumu kapatıp çıkıyorum.
Bilgisayarınız güncelleniyor mu? Yani her açılışta güncellemeleri denetliyor mu?

Val 5 hatası riot vanguardın internet bağlantısı kuramaması ile alakalı bir sorun. Sanırım bendeki sebebi oydu. Çünkü Firewall kullanıyorum ve sadece istediğim uygulamaların internete girmesine izin veriyorum.

Nasıl düzelttim derseniz, şöyleki firewall ayarlarından aşağıdaki dosyalara erişim izni verdim ve düzeldi.
  • C:\Riot Games\VALORANT\live\VALORANT.exe
  • C:\Riot
  • Games\VALORANT\live\ShooterGame\Binaries\Win64\VALORANTWin64Shipping
  • C:\RiotGames\VALORANT\live\Engine\Binaries\Win64\UnrealCEFSubProcess.exe
  • C:\Riot Games\Riot Client\Riot Client Services.exe
  • C:\Program Files\Riot Vanguard\vgc.exe

Yeni konular

Geri
Yukarı