Valorant hata kodu: Van 1067

İşletim sistemi
Windows 11

mmuhsinn12

Decapat
Daha fazla  
RAM
6 GB
Ekran kartı
Nvdia GeForce 1650
İşlemci
Intel i5
Merhaba, bu kodu alıyorum sürüm aynı 2.0 Secure Boot da açık kontrol ettim ama hala bu hatayı alıyorum.

Windows 11.
Nitro 5

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant kullanıcıları için sıkıntılı. Bu oyunu da yüklerseniz ve bu oyunu oynadığınızda VAN 1067 hata kodu bir bağlantı hatası diyen bir diyalogla görünür. Yeniden bağlanmak için istemciyi yeniden başlatmanız gerekir.

1067 Windows 11'DEN hata kodu

Aslında basit bir yeniden başlatma, Windows 11 Valorant 1067 hatasını düzeltemez. Bunun ana nedenleri TPM 2.0 ve Güvenli Önyükleme'dir. Bildiğiniz gibi bu iki gereksinim Windows 11 tarafından isteniyor ve aynısı Valorant için de bu oyun çıkarken geçerli.

Ayrıca, Durdurulmuş VGC hizmeti, üçüncü taraf yazılımı, eski Windows ve daha fazlası, bir mesajla birlikte VAN 1067'ye de yol açabilir (farklı durumlara bağlı olarak, hata mesajı değişir).

Neyse ki, VAN 1067 hatasını düzeltebilirsiniz. Çözümleri almak için sonraki bölüme geçin.

VAN 1067 Hata Düzeltmeleri​

TPM 2.0 ve Güvenli Önyüklemeyi Etkinleştir​

Deneyebileceğiniz ilk düzeltme, TPM 2.0 ve Güvenli Önyüklemenin etkinleştirildiğinden emin olmaktır.

Adım 1: Shift + Yeniden Bilgisayarınızı Windows Kurtarma Ortamı'na (WinRE) yeniden başlatmak için

Adım 2: Sorun Giderme > Gelişmiş seçenekler > UEFI Ürün Yazılımı Ayarları'na .

UEFI Fireware Ayarları

Adım 3: Güvenlik sekmesi Güvenilir Platform Modülü'nü (TPM) ve etkinleştirin. Ayrıca, Güvenli Önyükleme'yi bulun ve etkinleştirin. Farklı bilgisayarlara bağlı olarak, UEFI ayarları genellikle farklıdır.

İlgili makale:

VGC Hizmetini Yeniden Başlatın​

VGC hizmeti herhangi bir nedenle durdurulursa, Valorant açılırken bağlı bir VAN 1067 hatası görünecektir. Bu nedenle, bir kontrol edin ve çalıştığından emin olun.

Adım 1: Win + R açmak için Çalıştır iletişim kutusunu services.msc tıklayın Tamam'a ve Hizmetler penceresini açmak için

Adım 2: vgc hizmetini , üzerine çift tıklayın ve Başlat'ı .

tıklayarak değişikliği kaydedin Uygula ve Tamam'ı .

Şimdi Valorant, Windows 11'de VAN 1067 olmadan çalışmalıdır.

Discord'u Kapat​

Discord, oyun oynarken iletişim için kullanılabilse de bazı durumlarda oyunla ilgili problemlere yol açabiliyor. VAN 1067 hata koduyla karşılaşırsanız Discord'u kapatmanız gerekir. Discord'u tamamen devre dışı bırakmak için, Discord'un simgesine sağ tıklayın ve Discord'dan Çık'ı .

Windows 11'i güncelleyin​

Kullanıcılara göre, Windows 11'in en son sürümünü yüklemek, VAN 1067'yi düzeltmeye yardımcı olur. Siz de bu sorunu yaşıyorsanız, Valorant 1067 Windows 11 hatasını çözmek için Windows 11'i güncelleyin.

Adım 1: Win + I Ayarları açmak için

Adım 2: Windows Update sekmesi altında güncellemeleri kontrol edin. Bazı güncellemeler mevcutsa, bunları Windows 11 PC'nize indirip yükleyin.

VAN 1067 Windows 11 Hata Kodunu Düzeltmek için Diğer Sorun Giderme İpuçları​

Ayrıca deneyebileceğiniz bazı VAN 1067 hata düzeltmeleri de var.

1. Diliniz İngilizce ise, Unicode olmayan programlar için bir dil seçin. gidin Ayarlar > Saat ve dil > Dil ve bölge > Yönetim dili ayarları > Sistem yerel ayarını değiştir'e seçin İngilizce'yi , Beta onay kutusunu işaretleyin : Dünya çapında dil desteği için Unicode UTF-8 kullanın ve bilgisayarı yeniden başlatın.
  2. Temiz bir önyükleme gerçekleştirin. (İlgili makale: Windows 10/11 Önyükleme Nasıl Temizlenir ve Neden Yapmanız Gerekir )
  3. Windows 11'den Windows 10'a geri dönün (İlgili makale: [3 Yol] Windows 11'i Kaldırma ve Windows 10'a Geri Dönme? )

Geri
Yukarı