Valorant'ta küfür sıkıntı olur mu?

caitlyyn

Yoctopat
Birkaç saat önce arkadaşımla beraber maçtaydım. Oyunda olan birisinin arkadaşımın etrafında gezip rahatsız ettiği için küfür ettim. Bu sefer yanındaki kişi bana pis konuşmaya başladı ona da küfür ettim. İkisi beraber dalga geçti ve ilk bahsettiğim kişi enayi falan diyerek beni tahrik etti. Diğeri küfür ederken ilk kişi de onunla beraber dalga geçer gibi konuştu. Bayağı küfür ettim ama benim ettiğim kadar ikinci kişi de küfür etti. İlki etmedi ama ağır dalga geçti ve basit küfürler etti, sonrasında benimle konuştu herhangi bir şey demedi fakat bu durum sonrasında dava ya da ban gibi bir şeyler ile sonuçlanabilir mi? İkisi de herhangi bir şey demedi fakat merak ettim. Bilen ya da yaşayan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Sorun etme dostum takma böyle şeyleri insanlar zaten birbirini umursamıyor oyunda da sosyal hayatta da herkes kendi derdinde eğlencesine girip çıkıyorlar onlar ilk sana küfür etmiş zaten keşke video kaydına alsaydın elinde kanıt olurdu ama bir şey olacağını zannetmiyorum ve olmazda.

İlk küfür eden bendim ama sebebi yakın arkadaşımın yanında gezinip rahatsız etmeseydi birisi fazla ses çıkarmadı ona da ettim ama fazla ses çıkarmadı diğeri bayağı iğrençleşti yaşı küçük olmasına rağmen zaten olur da öyle bir şey yapacak olurlarsa Riot kayıt veriyor verdiği kayıtta dalga geçip tahrik ettikleri ve ettiği küfürler de çıkar ortaya.

İlk küfür eden bendim ama sebebi yakın arkadaşımın yanında gezinip rahatsız etmeseydi birisi fazla ses çıkarmadı ona da ettim ama fazla ses çıkarmadı diğeri bayağı iğrençleşti yaşı küçük olmasına rağmen zaten olur da öyle bir şey yapacak olurlarsa Riot kayıt veriyor verdiği kayıtta dalga geçip tahrik ettikleri ve ettiği küfürler de çıkar ortaya.
Evet o kayıtları eğer bir problem olursa sunabilirsin sonuçta tahrik etme var bir insan bile isteye kimseye küfür etmez bence de akıl sağlında veya hayatında bir sorun olmadığı sürece tabii

Evet o kayıtları eğer bir problem olursa sunabilirsin sonuçta tahrik etme var bir insan bile isteye kimseye küfür etmez bence de akıl sağlında veya hayatında bir sorun olmadığı sürece tabii.

Birisi yeni reşit olmuş birisi daha küçük ama ağızları çok pis insan susamiyor normal olarak. Daha büyük birisi olsa suç davası vb uğraşırdı ama bu olaydan sonra benimle oyuna girmek bile istedi ben istemedim boş elemanın tekiydi zaten.

Birkaç saat önce arkadaşımla beraber maçtaydım. Oyunda olan birisinin arkadaşımın etrafında gezip rahatsız ettiği için küfür ettim. Bu sefer yanındaki kişi bana pis konuşmaya başladı ona da küfür ettim. İkisi beraber dalga geçti ve ilk bahsettiğim kişi enayi falan diyerek beni tahrik etti. Diğeri küfür ederken ilk kişi de onunla beraber dalga geçer gibi konuştu. Bayağı küfür ettim ama benim ettiğim kadar ikinci kişi de küfür etti. İlki etmedi ama ağır dalga geçti ve basit küfürler etti, sonrasında benimle konuştu herhangi bir şey demedi fakat bu durum sonrasında dava ya da ban gibi bir şeyler ile sonuçlanabilir mi? İkisi de herhangi bir şey demedi fakat merak ettim. Bilen ya da yaşayan varsa yardımcı olursa sevinirim.

Merhaba, tahminimce voice chat banı yersin. Herhangi bir davada açılamaz tarafına merak etme. Bende davalık oldum ama bir sorun çıkmadı.

Küfürden 1yil ban yedim sonra ilk macimda 8 ay ban yedim sonra 1 senede daha ban yedim muhtemelen ilk kufurunse 7 gün ban yersin.

Geri
Yukarı