Valorant Hata vermeden birden kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Mrhnmk

Hectopat
Ekran kartı
4090 laptop
İşlemci
i9 13.nesil
İyi günler arkadaşlar
Valorant oynarken hata almadan bir anda oyundan atıyor. Oyundan attıktan sonra olay görüntüleyicisi ve Güvenlik ve bakımdan aldığım sonuçlardan appcrash hatası ve özel durum kodu: 0xc0000005 hatası aldığım yazıyor. Ama aynı zamanda Windows'la alakalı bir hatada belirtiyor. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Valorant güvenlik ve bakım.png
    Valorant güvenlik ve bakım.png
    147,7 KB · Görüntüleme: 32
  • Valorant olay görüntüleyicisi hata kodu.png
    Valorant olay görüntüleyicisi hata kodu.png
    319 KB · Görüntüleme: 34
  • Windows dwm.exe güvenlik ve bakım hata kodu.png
    Windows dwm.exe güvenlik ve bakım hata kodu.png
    140,6 KB · Görüntüleme: 25
  • Windows dwm.exe olay görüntüleyicisi hata kodu.png
    Windows dwm.exe olay görüntüleyicisi hata kodu.png
    304,5 KB · Görüntüleme: 19
  • Windows svchost.exe olay görüntüleyicisi hata kodu.png
    Windows svchost.exe olay görüntüleyicisi hata kodu.png
    313,8 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler arkadaşlar.
Valorant oynarken hata almadan bir anda oyundan atıyor. Oyundan attıktan sonra olay görüntüleyicisi ve güvenlik ve bakımdan aldığım sonuçlardan appcrash hatası ve özel durum kodu: 0xc0000005 hatası aldığım yazıyor. Ama aynı zamanda Windows'la alakalı bir hatada belirtiyor. Bu konuda bana yardımcı olur musunuz?

Aynı konuyu Forza Horizon 4 ve 5'te yaşıyordum genelde bu ekran karti driveri kaynaklı bir problem oluyor DDU ile bilgisayarınızı güvenli moda alıp ekran kartı driverinizi kaldırıp tekrar bir driver kurup kurarken özel kurulumu seçip altta çıkan seçeneklerden temiz kurulumu seçip dener misiniz, eğer bilgisayarınızda MSI Afterburner vb varsa ya da türevi bir uygulama OC yaptıysanız ayarlarınızı normale çekip tekrar dener misiniz kapatıp (DDU ile çözeceğine kesin eminim kendim 1 kez kaldırdım olmadı silip kurmama rağmen bir kez daha silip tekrar yüklemiştim bu şekilde sorunu çözdüm)

Aynı konuyu Forza Horizon 4 ve 5'te yaşıyordum genelde bu ekran karti driveri kaynaklı bir problem oluyor DDU ile bilgisayarınızı güvenli moda alıp ekran kartı driverinizi kaldırıp tekrar bir driver kurup kurarken özel kurulumu seçip altta çıkan seçeneklerden temiz kurulumu seçip dener misiniz, eğer bilgisayarınızda MSI Afterburner vb varsa ya da türevi bir uygulama OC yaptıysanız ayarlarınızı normale çekip tekrar dener misiniz kapatıp (DDU ile çözeceğine kesin eminim kendim 1 kez kaldırdım olmadı silip kurmama rağmen bir kez daha silip tekrar yüklemiştim bu şekilde sorunu çözdüm)
ddu ile yaptım hocam bakalım çözülecekmi

DDU ile yaptım hocam bakalım çözülecek mi?

Güvenli moda alıp sildiniz mi driveri eğer sildiyseniz o şekilde kurarken hızlı kurulum yapmayın özel'i seçiin temiz kurulum seçeneğini işaretleyin.

DDU ile yaptım hocam bakalım çözülecek mi?

Sorunun hala çözülmezse aynı şekilde bir kez daha dene eminim çözeceğine kendimde böyle çözdüm.

Geri
Yukarı