Valorant hata vermeden kapanıyor

İşletim sistemi
Windows 10

pasaa2k

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Yayıncı
Merhaba arkadaşlar,

Valorant oynarken arada oyun ansızın hata kodu, hata kutusu vs. vermeden kapanıyor. Bilgisayarımın performansında bir sıkıntı yok. Yardımcı olabilir misiniz?

Bilgisayarımın özellikleri:
CPU: Intel Core i5 11600KF.
GPU: RTX 3070.
RAM: 16 GB.

1 - Valorant'ı bilgisayarınızdan kaldırın.
2 - %appdata% ve %localappdata% klasörlerinde "Riot Games" ve "Valorant" adlı bütün klasörleri kalıcı olarak silin.
3 - CMD'yi yönetici olarak başlatın ve "sfc /scannow" adlı komutu girin ve bitmesini bekleyin.
4 - CMD'ye tekrardan "cipher/w:c" komutunu girin ve komut yazma yeri gelene kadar bekleyin.
5 - Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Valorant'ı tekrar indirin.

Sorununuz çözülmediği takdirde gönül rahatlığıyla format atabilirsiniz hocam. Ama %99 çözülecektir.

Merhaba arkadaşlar,

Valorant oynarken arada oyun ansızın hata kodu, hata kutusu vs. vermeden kapanıyor. Bilgisayarımın performansında bir sıkıntı yok. Yardımcı olabilir misiniz?

Bilgisayarımın özellikleri:
CPU: Intel Core i5 11600KF.
GPU: RTX 3070.
RAM: 16 GB.
Bilgisayarı yeni mi aldın? Sorun yeni mi başladı yoksa oyunu yeni mi indirdin?

Bilgisayarı yeni mi aldın? Sorun yeni mi başladı yoksa oyunu yeni mi indirdin?
Evet bilgisayarı yeni aldım. Sorun yaklaşık 1 aydır var.
Hata metnini kopyalayabiliyor not defterine CTRL + v ile yapıştırmayı deneyin.
Denedim olmuyor.
1 - Valorant'ı bilgisayarınızdan kaldırın.
2 - %appdata% ve %localappdata% klasörlerinde "Riot Games" ve "Valorant" adlı bütün klasörleri kalıcı olarak silin.
3 - CMD'yi yönetici olarak başlatın ve "sfc /scannow" adlı komutu girin ve bitmesini bekleyin.
4 - CMD'ye tekrardan "cipher/w:c" komutunu girin ve komut yazma yeri gelene kadar bekleyin.
5 - Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Valorant'ı tekrar indirin.

Sorununuz çözülmediği takdirde gönül rahatlığıyla format atabilirsiniz hocam. Ama %99 çözülecektir.
Deneyeceğim.
Githubda valorant log cleanerler mevcut herhangi bir tanesini denerseniz düzelir
Deneyeceğim.
Şimdi silerken farkettim de 602 GB diyor oyunun boyutuna :D
1629030437079.png

Geri
Yukarı