Valorant hata vermeden kapanıyor

Daha fazla  
Oyuna girdiğimde kendiliğinden kapanıyor. Sonra açma için tıkladığımda Riot Client'e atıyor ve başlatma yerinde güncelle çıkıyor ve kesinlikle imleç ilerlemiyor. Yan tarafta ise oyununuz çökmüştür, teknik ekip düzeltecektir yazıyor. Biliyorsanız çözümünü paylaşırsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuna girdiğimde kendiliğinden kapanıyor. Sonra açma için tıkladığımda Riot Client'e atıyor ve başlatma yerinde güncelle çıkıyor ve kesinlikle imleç ilerlemiyor. Yan tarafta ise oyununuz çökmüştür, teknik ekip düzeltecektir yazıyor. Biliyorsanız çözümünü paylaşırsanız sevinirim.

RAT yemiş olabilirsiniz hocam malware ile tarama yapar mısınız?

Hocam teknik ekip düzeltecektir diye bir yazı geleceğini sanmıyorum ben arkadaşın RAT yediğinden şüpheleniyorum.

Oyuna girince Riot Client zaten simge konumuna geçiyor, RAT olsaydı Riot Client açılmak yerine masaüstüne atardı. Oyun çöktüğünde veya o tür bir durum olduğunda Riot Client'e atar. Teknik ekip düzeltecektir bana da saçma geldi. Yüksek ihtimalle başka bir şeydir o.

Vanguard'ı silip yeniden yükleyin.

Vanguard sildim ama kurulum yapma ekranında yüklenmiyor. Zaten bundan önce de sadece Vanguard'ı değil bütün Valorant uygulamalarını sildim ama düzelme olmadı. Epic Games üzerinden indirili oyun belki ondandır ama normal web sitesinden yükleyince de oyuna ya da Riot'a filan tıklayınca ekran çözünürlüğü bilisayarın 640x480 oluyor.

RAT yemiş olabilirsiniz hocam malware ile tarama yapar mısınız?

RAT yesem bütün ugulamalarda bir bozukluk olmaz mıydı?

Kanka bende de oluyordu o hata Riot Vanguard'ı silip Valorant'ı başlat sonra yeniden Vanguard'ı yükleyecek ve sorunun çözülecek.

Geri
Yukarı