Çözüldü Valorant HDD'ye kurulu olunca FPS düşüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

AxeLT

Hectopat
Daha fazla  
Valorant SSD'de iken sorunsuz şekilde 150-200 FPS arası oynuyorum ancak HDD'ye taşıdığımda FPS genelde 75-100 arasında gidip geliyor. Ayrıca oyundaki akıcılık gidiyor ve mouse çevirdiğimde takılmalar gerçekleşiyor. Bu arada HDD yeni ve bir sıkıntısı yok. Yazma ve okuma değerleri normal. Bu olay normal mi?

Valorant SSD'de iken sorunsuz şekilde 150-200 FPS arası oynuyorum ancak HDD'ye taşıdığımda FPS genelde 75-100 arasında gidip geliyor. Ayrıca oyundaki akıcılık gidiyor ve mouse çevirdiğimde takılmalar gerçekleşiyor. Bu arada HDD yeni ve bir sıkıntısı yok. Yazma ve okuma değerleri normal. Bu olay normal mi?
bende hdd de geç açılma sıkıntısı var ya kafayı yersin

SSD ve HDD arasında tabii ki de fark olur ama 100 FPS fark şaşırtıcı.

Taş çatlasın 50 FPS olur normalde bu işlerden anlayan birisini bulabilirsen sorabilirsin oynanmayacak haldemi oyun.

FPS hakkında pek şikayetçi değilim aslında ama mouse çevirirken takılıyor o çok büyük sorun benim için. Oynanmaz hale getiriyor oyunu. Bir de başta dediğim gibi akıcılık gidiyor.

Geri
Yukarı