Valorant hesabı alınır mı?

Hesabı aldığınız kişi, daha önce hile kullandıysa ve bu sonradan tespit edilirse, sizin cihazınızda donanım banı yiyebilir. Ayrıca satılan çoğu hesap çalıntı hesap. Örneğin kendi Valorant hesabım çalınıp bir item-satış sitesinde satılmıştı. Sonrasında hesabımı zar zor geri alabilmiştim.
zaten aldım 11'tlye 1-2 el attım memnun kalmadım. sildim hesabı umarım ban vs yemeyizde bir kere girdik diye ilerde oynarsam oynarım belki

VP fiyatları ve miktarı değişti zamlandı. 180 TL olan yağmacı bıçak 260 olmuştu sanırım. Random hesaplar birkaç gün sonra gidiyor hele ucuz olanlar. Birden fazla kişiye aynı hesabı veriyorlar. Bu işin içindeyim satışım da oldu alışım da. Güvenlik soruları satıcının elinde varsa her türlü geri alabilir hesabı. Olan paranıza olur.
Hocam Gamemarktan felan alınca sıkıntı olmaz diyende var kimiside işlem resmi değil riot yasaklı dava etsede bir şey yapamaz diyende hangisi doğru bana bu tehdit etmeleri korkutmak için gibi geliyor resmi olmayan satışı yasaklanmış bir şeyi almakda zaten suç aracı olmakta dava etseler napıcaklar resmi olmayan bir işlem üzerinden?

Geri
Yukarı