Çözüldü Valorant hesabı alınır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Inancowski

Centipat
Daha fazla  
Aktif CS:GO oyuncusuyum fakat çoğu arkadaşımda Prime olmaması ve hepsinin Valorant'a kayması sebebiyle ranked atamıyorum. Valorant'ta pazar mantığı yok yani aldığım skini geri nakite dönüştürme şansım yok. Bu yüzden hesap satın almayı düşündüm sizce içinde skinler olduğu iddia edilen platformlardan bu tarz hesaplar almak mantıklı mı?

Çözüm
Hayır, ne yaparsan yap o hesap ya banlı oluyor, ya ban yiyor, ya da erişimine kapatılıyor.
Ayrıca hesap alım satımı da illegal, yani almak pek mantıklı değil. Skinler de bana kalırsa gereksiz ama var işte bağımlıları.
Hayır, ne yaparsan yap o hesap ya banlı oluyor, ya ban yiyor, ya da erişimine kapatılıyor.
Ayrıca hesap alım satımı da illegal, yani almak pek mantıklı değil. Skinler de bana kalırsa gereksiz ama var işte bağımlıları.

Çözüm
Aslında keşke burada izin verseler satışa, bizzat ben satmak istiyorum birisinle anlaşmıştık sonra ban yemiştim. :(
Mantıksız, oyuna yeni başlayan ve sadece parası olan birinin maçınıza geldiğini düşünün. Hiç bir tecrübesi yok, takımı sadece sabote ediyor vb.

O yüzden yasak.

Mantıksız, oyuna yeni başlayan ve sadece parası olan birinin maçınıza geldiğini düşünün. Hiç bir tecrübesi yok, takımı sadece sabote ediyor vb.

O yüzden yasak.
Hocam haklsınız fakat mesela bende champions 2021 seti var, bazı şeyler sonradan alınmadığı için değerli oluyor ve isteyenler oluyor. Ve güvenilir olabileceğini düşündüğüm için bence mantıklı buluyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı