Valorant hesabı çalındı ve silindi

Bende ara sıra bakıyorum bildiğim konular olduğunda ilgilenmeyi seviyorum.

Merhaba ben 1 yıl önce bilgisayarıma trojan soktugum için hesabımı çaldırmıştım ve çaldırdıktan 1 saat sonra mail atmama ragmen hesabımı askıya almışlardı. Bende bunun üzerine çok üstüne gitmedim ama geçtiğimiz aylarda arkadaşım trojan sokarak hesabını çaldırdı ve 5 6 gün sonra fark edip ticket attı ve direk hesabını geri aldı bende ticket attım ama ticketime geri dönüş sağlanmadı. Hesabımda 3 vandal skini 1 op skini 2 Battle Pass 2 bıçak olmasa geri almaya çalışmam bile ama üzüyor insanı.
1 yıl sonra ilgilenmeniz ironik olmuş.

Hocam ümit vermek gibi olmasın fakat ben Steam üzerinden size benzer bir olay yaşadım. 4 senedir askıda olan hesabımı açtırabilmiştim. Riot bu tarz soru soruyor mu güvenlik açısından bilmiyorum fakat Steam benden daha önce kulladığım kartın son 4 hanesini istemişti ve direkt açtılar bu sayede.

Hocam ümit vermek gibi olmasın fakat ben Steam üzerinden size benzer bir olay yaşadım. 4 senedir askıda olan hesabımı açtırabilmiştim. Riot bu tarz soru soruyor mu güvenlik açısından bilmiyorum fakat Steam benden daha önce kulladığım kartın son 4 hanesini istemişti ve direkt açtılar bu sayede.

Bende 1 senedir kayıp olan Steam hesabımı açtırmıştım gayet iyiler bence destek konusunda

Hocam ben satın alım yaparken hep Trendyol, foxngame, Klasgame gibi siteleri kullandım.

Hesabı geri aldım hepinize teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı