Valorant hesabı çalındı

YTA0608

Femtopat
Daha fazla  
Ben oyunda olmadığıma rağmen Valorant'ı açtığımda oyuna girmişitim yani hesabım çalınmıştı. Ben Gmail şifresini ismini Valorant kullanıcı adımı şifresini kimseyle paylaşmadım ama nasıl oluyorsa hesapta biri vardı neden olabilir? E postama baktım kimse girmedi gözüküyor. E-posta çalınmadı. Oyun hesabımın şifresini 2 doğrulama yaptım şifresini de değiştirdim oyun bağlı epostayı da değiştirdim her şeyi değiştirdim. PC virüs de yok. PC bir şey olur mu? Hesaba birileri yeniden girer mi? Bütün PC'lerden çıkış yap dedim hesaptan. Hala çok korkuyorum 1 gündür uyuyamıyorum adam gibi korkudan yarım edin! E-posta güvenlikte de sorun yok orada da 2 doğrulamya seçtim ağlayacağım korkudan. Yoksa babam öldürür beni çok para yatırdım yardım edin çok korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sorun etmeyin, Riot desteğine hesabın size ait olduğunu kanıtladığınızda yeterli desteği veriyor. Ben de çaldırmıştım geri almam 1 gün sürdü.

Sorun etmeyin, Riot desteğine hesabın size ait olduğunu kanıtladığınızda yeterli desteği veriyor. Ben de çaldırmıştım geri almam 1 gün sürdü.
Ama ilk aldığın skini, rp'yi ilk nereye harcadığını falan soruyor cevap vermessen kilitliyorlar.

Çok teşekkür ederim peki gamil hesabım çalınır mı?
Arkadaşına vermedin değil mi?

Yok bir kişiye verdim hesabı oda zaten aynı sitede oturyoz oda zaten benim üst katımda oturuyor. O çalma şansı yok yoksa bende dayak yer zaten hesabın başkasında olduğunu görünce eveime geldi yardım etti. Zaten o olmasaydı bir hesap haberm omayacaktı.
Virüs yok PC de zaten.
Tarattım.

Yeni konular

Geri
Yukarı