Valorant hesabı çalındı

doloreshaze

Hectopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi
Arkadaşlar, daha 3 gün önce bir hesap açtım. Bugün 2800 VP yatırdım. Hesabıma akşam üstü giremedi, m şifremi değiştirmişler. Ne e-posta geldi ne bir şey.
Riot'a ticket attım.
Kullandığım e-pinleri, aldığım ürünleri, hesabın ne zaman açıldığını, doğum tarihimi her şeyi doğru söyledim. Hesabı alma ihtimalim sizce kaç?
Bir de Riot ne zaman dönüş sağlar? Teşekkürler Sosyal ailesi.

Arkadaşlar, daha 3 gün önce bir hesap açtım. Bugün 2800 VP yatırdım. Hesabıma akşam üstü giremedi, m şifremi değiştirmişler. Ne e-posta geldi ne bir şey.
Riot'a ticket attım.
Kullandığım e-pinleri, aldığım ürünleri, hesabın ne zaman açıldığını, doğum tarihimi her şeyi doğru söyledim. Hesabı alma ihtimalim sizce kaç?
Bir de Riot ne zaman dönüş sağlar? Teşekkürler sosyal ailesi.

Başka siteden mi yatırdın yoksa oyun üzerinden mi?

Hocam işte hesabın oluşturulma tarihi, hesaba girdiğiniz doğum tarihi, hesabın ilk epostası, hesaba VP yatırdıysan kaç VP yatırdın, ilk açtığın karakter kontratı, ilk aldığın silah uğuru gibi sorular.

Şimdi ölesine kayıp ticketi yaptım. Bildiğm kadarıyla doldurdum. Bakalım çalınsa nolucak. Hesap açma tarihini falan unuttum. Mayıs ya da haziran ama kaçı bilmiyorum.

Eki Görüntüle 814205

Hesabı aldık. İlginize teşekkür ederim.
Şunu da unutmayın Riot hesaplarını çalmaya ya da satın almaya yeltenmeyin hesap daima sahibinindir.
merhaba ben de de aynı şey sizin gibi benden 1 hafta önce e-posta istediler attım ama hala dönüş alamadım ne yapacağım lütfen yardım edin

Hala bir dönüş olmadı hocam ya 30 Aralık günü gece 10'da attım ama bekleyeceğiz bakalım.

Eki Görüntüle 811918
Bekliyoruz hala hocam.
Az önce Riot bana dönüş sağladı birkaç bilgi daha vermemi istediler 2-3 gün daha bekleyeceğiz sanırım.
Dostum selam.Bana yardımcı olabilir misin ? Hesabım çalındı.Kullanıcı adını da değiştirmişler.SAtın alma faturaları bende var epostada aynı şekil ama e postayı üstüne almış sanırım adam.NE yapabilirim ?

Yeni konular

Geri
Yukarı