Valorant hesabı çalındı

doloreshaze

Hectopat
Yer
Çorum
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Elektronik Mühendisi
Arkadaşlar, daha 3 gün önce bir hesap açtım. Bugün 2800 VP yatırdım. Hesabıma akşam üstü giremedi, m şifremi değiştirmişler. Ne e-posta geldi ne bir şey.
Riot'a ticket attım.
Kullandığım e-pinleri, aldığım ürünleri, hesabın ne zaman açıldığını, doğum tarihimi her şeyi doğru söyledim. Hesabı alma ihtimalim sizce kaç?
Bir de Riot ne zaman dönüş sağlar? Teşekkürler Sosyal ailesi.

Arkadaşlar, daha 3 gün önce bir hesap açtım. Bugün 2800 VP yatırdım. Hesabıma akşam üstü giremedi, m şifremi değiştirmişler. Ne e-posta geldi ne bir şey.
Riot'a ticket attım.
Kullandığım e-pinleri, aldığım ürünleri, hesabın ne zaman açıldığını, doğum tarihimi her şeyi doğru söyledim. Hesabı alma ihtimalim sizce kaç?
Bir de Riot ne zaman dönüş sağlar? Teşekkürler sosyal ailesi.

99% Riot adaletliyse ve 100% her şeyi doğru söylediysen geri alırsın.

Bu arada nasıl çaldırdın hesabı.

Riot'a ticket attım.
Bir de Riot ne zaman dönüş sağlar? Teşekkürler sosyal ailesi.

LoL hesabım çalınmıştı yaklaşık 1000TL yüklemiştim sordukları soruları cevapladım ve doğru olduğuna emindim sonra bunu kanıtladılar geri verdiler yaklaşık 25 gün sürdü bende ama.

Eğer bilgiler doğruysa hesabı geri verirler. Bu arada dikkat edin hocam Kaspersky kurup taratın bir PC'yi. Kart bilgileriniz vs. çalınırsa uğraşırsınız.

Geri
Yukarı