Valorant hesabı çalındı

REAPERCAME

Hectopat
Oyundayken hesabım çalındı. Herhangi bir 3.part yazılım veya satış yapmadım. Bir anda gitti. Hemen Rio'ta bilet gönderdim güvenlik devreye girdi, hesap kilitlendi vetekrar bilet gönderip hesabı alma talebinde bulundum. Sorular gönderdi cevapladım fakat Riot emin olamıyoruz diye hesabımı geri vermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın bir arkadaşım da durduk yere hesabının çalındığını iddia etmişti. Ben ek bir yazılım, bilinmeyen bir linke tıkladın mı? Diye sorduğumda; kesinlikle hayır, demişti. Bu hesaplar nasıl çalınıyor o zaman anlamıyorum.

Oyundayken hesabım çalındı. Herhangi bir 3.part yazılım veya satış yapmadım. Bir anda gitti. Hemen Rio'ta bilet gönderdim güvenlik devreye girdi, hesap kilitlendi vetekrar bilet gönderip hesabı alma talebinde bulundum. Sorular gönderdi cevapladım fakat Riot emin olamıyoruz diye hesabımı geri vermiyor.

Kart ile bir şey aldı isen fatura vb göndermeyi denedin mi?
Ayrıca ilk sahibi sen misin hesabın? Çünkü ilk maili verdiğin zaman veriyor hesabı.

İlk kurduğun maili ver ben öyle almıştım.

Maalesef olmadı olmuyor.

Yakın bir arkadaşım da durduk yere hesabının çalındığını iddia etmişti. Ben ek bir yazılım, bilinmeyen bir linke tıkladın mı? Diye sorduğumda; kesinlikle hayır, demişti. Bu hesaplar nasıl çalınıyor o zaman anlamıyorum.

Bu durumların çok örneği var.

Kart ile bir şey aldı isen fatura vb göndermeyi denedin mi?
Ayrıca ilk sahibi sen misin hesabın? Çünkü ilk maili verdiğin zaman veriyor hesabı.

Kartla aldığım vplerin fatura numaralarını yani özel bilgi istedi gönderdim kaç kere olmadı.

Ticket atarken pek çok soru oluyor kullandığımız vpler vs. hepsini bilmesen bile veriyorlar bir şekilde.

13 sorunun 11 tanesi doğru yine de olmadı.

Ben hesabima girim dedim oyuna girer girmez maça attı şifreyi değiştirdim giremedi bidaha

Arkadaşlar ben de oyundaki yabancı birinin isteği üzerine arkadaşlık isteğini kabul edip lobisine katıldım. Lobideyken bana pc ne reset at gel dedi. Attım girdim tekrar lobisine. Bu sefer valoranta menüde oyunu başlatırken wifi kopuyor. Hiç bir şekilde oyuna giremiyorum. Riot gamese bilet attım. Hesabımı kitledi 30 günlük Şifreyi falan değiştirdim güvenlik amacıyla. Lobideyken herhangi bir linke vs tıklamamıştım. Oyunu 2 haftadır oynuyordum.

Ben hesabima girim dedim oyuna girer girmez maça attı şifreyi değiştirdim giremedi bir daha.

Onu yapamaadım maalesef çünkü kökten her şeyi değiştirilmiş mail ve şifre gitmişti.

Bir ara kullanıcı bilgileri sızdırılmıştı.

Riot yakın zaman da saldırı altında olduklarını söylemişti çok güvenlik açığı oluştu ve maalesef olan oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı